Кога махнахте решетката на леглото?

  • 1 352
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 393
Моят син много се върти докато спи и винаги се опира в решетката на леглото си.При това положение не виждам как ще махна решетката скоро.При вас как беше?И имаше ли инциденти първите нощи,докато  свикнат мъниците че няма какво да ги спре от тупване на пода?

# 1
  • Мнения: 8 505
Още не съм.Лятото направих един неуспешен опит-проблемът беше не,че пада от леглото,а че изобщо не иска да се качи в него.

# 2
  • Мнения: 6 155
И аз още не съм. В момента леглото е единственото място, където мога да го оставя за 10 мин. без да срути апартамента Laughing

# 3
  • Мнения: 1 753
И аз не съм (на Ани). Много се върти през нощта и 100% ще падне ако я махна... Дори не съм пробвала  Wink

# 4
  • Мнения: 595
Аз махнах само двете централни пръчки на кошарата .Сега си влиза и излиза когато поиска без да ме е страх че ще се прекатури.Иначе изцяло ще ги махна,когато тръгне на градина.

# 5
  • Мнения: 3 042
Щерката падаше от всяко легло, на което спеше ако нямаше решетки дори и като доста голяма. В къщи леглото и беше долепено до нашето и не сме имали проблем с падането, защото махнахме само решетката от към нашето легло.

При малкият положението сега е същото. Към 1г10м му махнахме едната решетка, за да може да слиза като се събуди. Леглото му е долепено до нашето и няма как да падне. Ако леглото е на друго място 100% сигурно е, че ще падне, защото много се върти.

# 6
  • Мнения: 2 000
Ние я махнахме, когато Митко започна сам да я прескача и решихме, че е по-добре да я няма. Това беше преди година някъде. В началото доста често падаше, но постепенно свикна и вече няма инциденти.

# 7
  • Мнения: 5 790
И аз не съм я махнала и не виждам причина да го правя скоро. Ако я махна - 100% ще пада по няколко пъти на нощ.

# 8
  • Мнения: 7 640
Аз махнах само двете централни пръчки на кошарата .Сега си влиза и излиза когато поиска без да ме е страх че ще се прекатури.Иначе изцяло ще ги махна,когато тръгне на градина.

това е хубава идея. Мисля да ги махам когато започват опитите да прескачат. По-добре да слизат, отколкото да се приземяват на глава.

# 9
  • Мнения: 46 478
Махнахме я преди 2 дена, на 2г. и 2м. е, защото започна да я прескача, иначе не бих я нахнала, не ме притеснява това, че се опираше  Peace
Преди заспиваше сама, а сега като я сложа, става и идва  Tired дано скоро спре  Confused

# 10
  • Мнения: 2 237
Аз я махнах съвсем наскоро.Калина започна да се прекачва през нея и падна жестоко на земята.Затова реших че е по-добре да няма какво да прескача за да не падне пак.Тя остана очарована от новото си легло и само повтаряше "Ай-аййй!"    Grinning

# 11
  • Мнения: 2 407
И аз не съм, мисля ,че като навърши 2годинки ще се пробвам.

# 12
  • Мнения: 888
И ние още сме си с решетката! Hug

# 13
  • Мнения: 2 897
Тези дни ще я махаме,ще пробваме да видим как ще му понесе Sad

# 14
  • Мнения: 3 456
Моят син много се върти докато спи и винаги се опира в решетката на леглото си.При това положение не виждам как ще махна решетката скоро.При вас как беше?И имаше ли инциденти първите нощи,докато  свикнат мъниците че няма какво да ги спре от тупване на пода?
Ами не бързай да я махаш, щом тисе струва , че ще има тупвания на земята. Иначе ние на 2г. и 2 м. й купихме ново легло, което е без решетки, така че все едно тогава сме я махнали

Общи условия

Активация на акаунт