тестове за овулация

  • 748
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 525
Много се притесних започнах с тестването но немога да не ходя до таолетна 4 часа а така пише в упътването много често пишкам през целия ден даже и нощтем и се страхувам че няма да си засека овулацията.Или да се прегледам за пишкането първо.Моля ви помагаите.

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 18:24 от Хера

# 1
  • Мнения: 8 937
Аз също за първи път този месец си купих тестове за овулаця. Мен също ме притесняваше неходенето до тоалетната 4 часа, защото и аз като теб ходя много често. Но честно да ти кажа на всякакви жертви съм готова!  Simple Smile
За целта просто не пия течности. Знам, че е вредно, ама само така мога да преживея 4 часа без тоалетна.

Успех ти желая с тестовете!

# 2
  • София
  • Мнения: 35 929
Ако не можеш да издържиш 4 - пробвай толкова колкото най-много можеш  Wink
Не пий вода 6-7 часа преди това.
След като пиеш вода за последно - ще ти се допишка - пишкаш и от там нататък стискаш Wink/ Поне 2.5 часа ако избържиш е добре.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
В упътването на моите тестове не го пише това за 4-те часа, дори коментирахме в една от седмичните теми; не съм се стискала и тестовете си отчетоха, дори този месец като ми дойде, се уверих, че съм успяла да засека правилно овуто с тестове, макар че при мен е доста болезнена и се усеща по принцип; стискането и непиенето на течности при мен води до бъбречни проблеми и лежане в болница на системи. А мисля, че за всички нас точно сега е от особено значение да сме здрави, така че моят съвет е да не се насилваш с тези 4 часа. Аз правя тестовете към 18 часа, като дотогава съм изпила поне 1,5л вода и си отчетоха.

Успех и скоро да се похвалиш!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 043
И аз не можех да спазвам това за непишкането и непиенето на течности цели 4 часа. Но това го знам от форумите, на тестовете не пишеше нищо такова. Пък тестовете си ми показаха правилно. Не се притеснявай. Само, мисля, е добре тестовета да се правят след обяд, съм 16-17 часа. Тогава хормонът, който отчитат има пик, ако правилно си спомням. Леле колко бързи ги забравих тези неща  Embarassed

# 5
  • Мнения: 7 640
и аз не знам за условие да не се пикае 4 часа преди тест.
Изобщо не е правилно, според мен.
Пикочният мехур е просто резервоар. Дали има 100 или 500мл урина в него, концентрацията на ЛХ си е същата за 1 мл.

# 6
  • Мнения: 4 546
в тестовете на Be Sure го пише това за 4те часа. аз го спазвам - по принцип не пия много вода и не ми е проблем като съм на работа и имам с какво да се занимавам  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 674
И в тези тестове където ги използвам не пише,че трябва да не си пишка 4 часа,но и според мен по-добре след обяд ги направи и ще ти дадат по-точен резултат Mr. Green
Не се стискай да не си докараш някоя беля Naughty

Общи условия

Активация на акаунт