Волен ще се жени :)

  • 2 609
  • 45
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 5 577
Тц, тц ... изпуснах го.  Close

# 2
  • Мнения: 5 539
Ами правилно. Къде дават така - президент-ерген?! Mr. Green

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Браво! Да са живи и здрави! Хубавец е той!  Peace

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Каквото и да направи ми е все така безличен!

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
ХАХАХАХА ееееех Воленчо изтървахме те, тука във форума все моми лични  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
ми тя Капка-бъдещата булка е същата стока като него! Незнам дали знаете, но тя е майката на въпросния Димитърчо дето се изцепи за ромката Stop  Stop

# 6
  • Мнения: 7 474
Гласи се за Президент човека Mr. Green

# 7
  • Мнения: 242
Хитър предизборен ход!

# 8
  • Мнения: 147
Незнам дали се гласи за президент, но за парламентарни избори и министър- председателско място се гласи още от сега  Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 1 243
Симпатяга е Волен,  Laughing Хубав президент би излязал от него,макар и това засега да е невъзможно! Аз пък го подкрепям,може да е краен,но е за България.Не искам турци да ни управляват! #Cussing out Сега май ще си навлека гнева на много от вас,но това ми е мнението..  bouquet

# 10
  • Мнения: 242
Симпатяга е Волен,  Laughing Хубав президент би излязал от него,макар и това засега да е невъзможно! Аз пък го подкрепям,може да е краен,но е за България.Не искам турци да ни управляват! #Cussing out Сега май ще си навлека гнева на много от вас,но това ми е мнението..  bouquet

Няма лошо. Всеки има право на мнение.
Но темата според мен тук беше за това че човека ще се жени.
Не е ли по-добре за петък вечер да го оклюкарим в друга насока - каква е жена му, какъв ще е костюма му,кой ще кумува, къде ще е сватбата и т.н. вместо пак да го обръщаме на политически спор?  Peace

# 11
  • Мнения: 1 629
Добре де, ама сватбата като е в деня за размисъл, как ще размислят на пияна глава Thinking

# 12
  • Мнения: 3 423
Не е ли по-добре за петък вечер да го оклюкарим в друга насока - каква е жена му...

Дали пък няма да е циганка...

# 13
  • Мнения: 3 098
Наистина гласи се май 4иляка за висок пост.Надявам се силно да не го огрее.
Но от Волен Ще се превърне в НеВолен. JoyТя Кап4ицата му капка ли е,цяло свла4иЩе е таз жена.

# 14
  • Мнения: 528
Симпатяга е Волен,  Laughing Хубав президент би излязал от него,макар и това засега да е невъзможно! Аз пък го подкрепям,може да е краен,но е за България.Не искам турци да ни управляват! #Cussing out Сега май ще си навлека гнева на много от вас,но това ми е мнението..  bouquet

Няма лошо. Всеки има право на мнение.
Но темата според мен тук беше за това че човека ще се жени.
Не е ли по-добре за петък вечер да го оклюкарим в друга насока - каква е жена му, какъв ще е костюма му,кой ще кумува, къде ще е сватбата и т.н. вместо пак да го обръщаме на политически спор?  Peace

Добър предизборен ход, 15 години са живели заедно и хоп точно преди изборите-сватба Whistling
коя е жена му е ясно, каква е също ми е ясно/щом е с него/ newsm78
каква е роклята и или костюма и те не знаят още...не е ясно нито къде ще е сватбата, нито кой ще кумува Thinking
е, хубаво е нещата да са спонтанни, но да направиш сватба с цел да трупаш предизборни точки, ей това не го разбирам  #Crazy

и ангелски крилца да си сложи, пак няма да гласувам за него Naughty

Общи условия

Активация на акаунт