Тонове в 8-ма г.с.

  • 453
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 809
Моя близка е в 8 г.с. Вчера имала съвсем леко зацапване на бельото и веднага отишла на преглед. Казали й, че бебо няма тонове, но лекарката не била много убедена, кадала й да изчака 1 седмица. След малко пък й казала - махаме го.
Но Иренка си тръгнала и иска да се консултира и с други лекари. Възможно ли е толкова рано да се чуват тоновете (не си спомням кога чуха тоновете на моето бебе), затова се допитвам до вас. Вие какво бихте я посъветвали. Да изчака или... не мога дори да го напиша

# 1
  • Мнения: 2 543
По прицип се чуват тоновете в 8 г.с., но с моя близка се случи точно същото. Отиде при втори лекар, който усля да уче тоновете и сега си има момченце на една година! Моят съвет е да не бързате! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 337
Леле, какви са тези работи. имах същия проблем и то 7-8 г.с. оказа се, че е нещо като цветна бременност, т.е. на хормонална основа става зацапване. мина за 2 дни и оттогава нямам и помен. лекарката обаче ми предписа някакви хормони.
нека приятелката ти спешно да отиде и на друг лекар.
при мен първо бебето не се виждаше да пулсира на екрана (т.е. аз не го виждах), но ми беше пълен пикочният мехур и след това лекарката втори път ми направи преглед, за да ми покаже, че с бебчето всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт