Моля за съвет

  • 1 006
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мами.Форумът на ,,БГ МАММА,,, е страхотен,радвам се че го има,за да можем да споделяме свои радости,неволи и преживявания.Имам /за нас/голям проблем.От лятото правим опити за бебе,но всеки път неуспешен.На точната дата ми идва цикълът.Имам син на 9 год,лекарят каза да опитваме,защото не винаги от първият път става.На 31 год съм,дали не ми мина времето....ТОЛКОВА искъм момченцето ми да си има братче или сестриче.Дали трябва да пазя диета/специална/например да не ям някои храни,много обичам сладко.Питам,защото съм много отчаяна.Как мислите?

# 1
  • Мнения: 532
Ами то лятото едва си отиде, защо мислиш, че сте чакали твърде дълго?

# 2
wright  мисля така,защото когато забременях със сина ми,стана почти веднага.Никога не съм взимала противозачатъчни,спирала,не мога да си обясня какъв е проблема.Дължи се на напрежението чакането,все си казвам-ще съм спокойна,но някак не се получава.Преди време спомням си,прави се програма кога да го правите,но идея си нямам от такава програма.Вие знаете ли нещо по въпроса?

# 3
  • Мнения: 532
Мери се базална температура, за да се улучи овулацията. Но пак си мисля, че е добре да не се вдълбаваш засега толкова, не е минал кой знае какъв период от време. Майките с подобен опит ще кажат повече.

# 4
# 5
Зора следи си овулацията,и не се притеснявяи.Не му мисли и ще стане.Късмет от мен Grinning

# 6
  • Мнения: 415
На 31 год съм,дали не ми мина времето....
Ще минат още много години преди да ти мине времето  Grinning

# 7
Ще опитваме,не съм загубила надежда.Зная,че когато човек желае нещо силно,то се сбъдва.Дано скоро да ви се похваля с добри новини

# 8
  • Canada
  • Мнения: 272
Здравей zora na Hug
Не се отчайвай, няколко месеца опити не са нищо. Аз самата съм горе-долу в същата ситуация. Преди да забременея с момченцето ни ни трябваха 10 месеца. Правихме си изследвания, всичко беше наред. Сега от 6 месеца опитваме за второ, но все още нищо не се получава. Аз обаче съм оптимист. Бъди и ти такава!
Не мисля че ти е минало времето. Аз съм била на повече, преди първата си бременност.
Късмет и от мен!

# 9
  • Мнения: 1 143
zora na,
Аз съм на много повече от теб  Embarassed Embarassed, пък доки каза, че нищо ми няма на годините. Тъкмо децата ни ще бъдат по-умни! Laughing

# 10
  • Мнения: 552
Здравейте мами.Форумът на ,,БГ МАММА,,, е страхотен,радвам се че го има,за да можем да споделяме свои радости,неволи и преживявания.Имам /за нас/голям проблем.От лятото правим опити за бебе,но всеки път неуспешен.На точната дата ми идва цикълът.Имам син на 9 год,лекарят каза да опитваме,защото не винаги от първият път става.На 31 год съм,дали не ми мина времето....ТОЛКОВА искъм момченцето ми да си има братче или сестриче.Дали трябва да пазя диета/специална/например да не ям някои храни,много обичам сладко.Питам,защото съм много отчаяна.Как мислите?
Аз съм на 33 сега, на 32 родих първото си бебче след 2 години опити, спонтанни аборти, накрая плацента превия и два месеца на системи в Шейново...  ooooh! При второ детенце нещата са много по-лесни обикновено, нали знаеш - от началото до края - успех, ние сме с теб   bouquet

# 11
  • Мнения: 561
Зора, нищо ти няма на годините!!! Чудесни са. Относно програмата - зависи от цикъла ти, обикновено лутеалната фаза е 14 дни, това е времето след овулацията, ако цикъла ти е точен не е трудно изчислението - фертилните дни са тези 3-4 преди овулацията непосредствено, правите любов тогава и ще стане. Аз самата се опитвам вече 1 година като нямам никакви проблеми и имам дете на 5 и не става, но не губя надежда, въпреки, че за всеки случай си направихме разни изследвания. Кураж и скоро да се похвалиш!!!

Общи условия

Активация на акаунт