Пак за хамомила?

  • 1 241
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Здравейте,

знам че много е писано, но никаде не намерих по колко се дава от това лекарство за зъбките и колко дълго може да продължи. Има ли значение?

На мен ми казаха 1-вия ден една гранулка сутринта, една на обяд и една вечерта, на 2-рия ден една на обяд и една вечерта и от третие по веднъж дневно.

Вие как давате?

# 1
  • Мнения: 17 407
Попитай педиатър.

# 2
  • София
  • Мнения: 15 215
Аз пък знам, че може да се дават до 5 гранулки на един прием.
Аз давам 2-3 пъти дневно от 3 до 5 гранулки (според това колко смятам, че е кисел Иво), най-малко половин час преди ядене или един час-след.
Този начин на приемане е предписан от педиатърката на племенницата ми, която е и хомеопат. Аз се придържам към съвета й. Нашата педиатърка не беше и чувала за хамомила-та.

# 3
  • Мнения: 276
Благодаря ви момичета!

А от кой номер давате? На мен ми казаха, че и 9 и 15 и 30 са еднакво слаби и едва ли не нямало значение. Аз давам CH15.

# 4
  • Мнения: 3 211
От 15СН-х 5гранулки може и през 15мин. само сако е на разстояния от храненето и сокове, има и друг вариант (пак предписан от лекар), който аз използвам - защото при нас проблемът е само вечер, от 9СН-разтварям 10гранулки и давам през 30мин.преди сън. Аз съм мн.доволна от това лекарство

# 5
  • Мнения: 5 539
На Ева не и действа Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
Цитат на: Katelina
А от кой номер давате? На мен ми казаха, че и 9 и 15 и 30 са еднакво слаби и едва ли не нямало значение. Аз давам CH15.


И аз давам 15 СН.

Общи условия

Активация на акаунт