Царски билки

  • 1 739
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Някой пробвал ли е от продуктите "Царски билки"?Интересувам се в частност от мехлемите.
ЦАРСКИТЕ БИЛКИ НА МАГИСТЪР ФАРМАЦЕФТА НИКОЛА МАНГАЛДЖИЕВ

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Аз само от имената им почнах да се лекувам - нали смехът е здраве Laughing
Сега сериозно - Монда, прекалено много станаха на пазара подобни продукти, за да може човек да вярва, че "ето точно този е, който ще ме излекува".
За мехлемите мисля също, че не бива да се подхожда на принципа - не го приемам вътрешно, ако не помогне, няма да навреди. Все пак - една кожа имаме на гърба си.
Конкретно за продуктите, които магистърът очевидно сега промоцира, не бих могла да кажа нищо, но за "чудо"-то му мога а свидетелствам, че чудеса не прави. За разпространението им съм чувала, че става чрез дистрибуторска мрежа /даже имам спомен, че съм звъняла по телефон на някаква жена за Родопското чудо, ама вече не помня от къде бях взела телефон - май някой от форума ми го беше пратил на ЛС; помня само, че така и не го купих, отказах се в последствие, след като вътрешно се разубедих - трудничко ми е да повярвам, като дете на химици - висшисти, че едни и същи по състав вещества биха могли да имат еднакво по насоченост и интензитет въздействие върху екзема и шипове, примерно/.

# 2
  • Мнения: 13 512
На мен ми дадоха Родопско чудо- една приятелка го е поръчала от дистрибутор. За 2-3 дни себореята на лицето ми  беше позатихнала. Не знам дали е от него или   е просто затишие  някакво. Не издържам вече с тези кортикостероиди и търся какви ли не варианти....не знам и аз вече.Много ти благодаря,Каримма   bouquet

# 3
Na men sasto mi izpisali kortikosteroidi za seboreq.Petnata se raz6iriha.Sega izpolzwam krema na firma s adres www.biotrade-bg.com.Warhu nego krem Melabel sun na sastiq proizwoditel.No sega idwa zima.Ne trqbwa da se upotrebqwa hidratirast krem i ne znam kakaw krem da izbera za wseki den ,zastoto krema za seboreq se izpolzwa 3 dni w sedmicata.

# 4
  • Мнения: 13 512
А пробвах този на Биотрейд, но не бях доволна от него, но ползвам лотиона за скалп на Биотрейд. Още не мога да преценя как ми действа.

Общи условия

Активация на акаунт