д-р Мичев-Варна

  • 4 263
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Някой може ли да ми даде информация за този доктор?Винаги има много хора пред кабинета -чух и хубави и не дотам приятни неща.

# 1
 mnogo dobar ginekolog.slatni race na hirurg. lo6oto e 4e sa da se dobere6 do nego e mnogo trudno. parvo si prigotvi mnogo goliama suma..... Nepremenno triabva da mine6 prez li4nata mu aku6erka. a tia e kojodera. ia si potarsi drug lekar. Samo da ne te upatiat kam rodninata mu D-r Gan4ev. ima podobna shema.

# 2
  • Мнения: 189
да-това че взима много пари го знам,но знам че е помогнал на много хора-но нали здравето е най-важно!То кой ли вече не взема?!

# 3
  • Мнения: 189
30 лв е прегледа-и в майчин дом е толкова и при Балев

# 4
pri D-r Mi4ev e50,no sled tova ste ti triabvat oste.

# 5
 Grinning mila,tozi lekar e ve4e pred pensia i se interesuva nai-ve4e ot parite.ste vloji staranie samo ako sumata,koiato mu predloji6 e mnogo goliama.Ako ne go udovletvoriava ste te podmiata.Ne si pravi eksperimenti sas zdraveto

# 6
  • Мнения: 318
Dr. Mi4ev i dr. Lip4ev mi praviha sekcioto minaliq mesec , ne sa mi iskali nito 1 lev.

# 7
  • Мнения: 189
незнам но на мен винаги ми е взимал 30лв! Попитах,защото винаги ми е помагал и смятам да раждам при него-за това че взима много знам.Тарифите му са като в Майчин дом

# 8
родих при него сина си. вярно, че съпругът ми му се обади лично. това беше преди почти 12години, не мога да кажа нищо за сумите които взема /нямала съм такъв проблем/ , но искам да подчертая, че тогава успя да реагира адекватно и навреме, иначе можеше да се случи и най-лошото.

Общи условия

Активация на акаунт