Плевен - хайде на среща?

  • 568
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 040
Пускам темата тук, щото най- много хора ще я видят ... сори, ако не й е мястото ..  Embarassed

Утре пътувам за Плевен и до вторник съм там .. Така че плевенчанки и такива като мен дето ще гостуват там тия дни, викам да си спретнем една срещичка почивните дни ..  МНого ще се радвам да се видя отново Дивиана, Таня, Искрица, Тес, Мириел и Белинда и да се запозная и с много други .. Така че ако сте свободни, аз съм на линия ..  Hug

 

# 1
  • Мнения: 4 390
Пускам темата тук, щото най- много хора ще я видят ... сори, ако не й е мястото ..  Embarassed

Утре пътувам за Плевен и до вторник съм там .. Така че плевенчанки и такива като мен дето ще гостуват там тия дни, викам да си спретнем една срещичка почивните дни ..  МНого ще се радвам да се видя отново Дивиана, Таня, Искрица, Тес, Мириел и Белинда и да се запозная и с много други .. Така че ако сте свободни, аз съм на линия ..  Hug
Аз съм на линия.
Белинда вече не е в Плевен.
Другите - дано се включат.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 479
Може ли и аз да се включа  Blush

# 3
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ето ме! Hug
Кога,къде и от колко?  Peace

# 4
  • Мнения: 2 959
Ей, Иренката, Ти Си за завиждане две прекрасни "модални" жени са се отзовали. Приятно изкарване Ти желая/ дълго време го чака това пътуване/ и целувки за Никол! Hug

# 5
  • Мнения: 2 040
Кselina, може разбира се ..  Grinning

Искрице, разберете се с Дианчето мила, щото аз тръгвам .. а ние с нея ще се чуем по тел.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 070
Добре де, влез в плевенската тема, там си организираме срещите, тук я я види някой я не... И аз ще съм до понеделник вечерта у наше село и ако ми остане време може да се включа, тъкмо и с Дивиана имахме уговорка някой път да се видим като си дойда... А Белиндичка живее на моята улица, ама предполагам в София пребивава повече... Днес момичетата от форума имат среща в Кайлъка и ме е яд, че я изпускам, ама нали бачкам, няма как...

# 7
  • София
  • Мнения: 1 635
Добре де, влез в плевенската тема, там си организираме срещите, тук я я види някой я не... И аз ще съм до понеделник вечерта у наше село и ако ми остане време може да се включа, тъкмо и с Дивиана имахме уговорка някой път да се видим като си дойда... А Белиндичка живее на моята улица, ама предполагам в София пребивава повече... Днес момичетата от форума имат среща в Кайлъка и ме е яд, че я изпускам, ама нали бачкам, няма как...

Уф, имахме планове да си ходим тази събота в Плевен и сега като спомена Кайлъка ми стана едно носталгично  Sad... Липсва ми този град.
Сори за спама Sad

# 8
  • Мнения: 2 070
И на мен много ми липсва, красиво си е, спокойно си е, чудно за гледане на дечурлига... След малко предполагам Дивиана ще заключи темата, защото хич не е за тук....Ако има още някой в носталгия да казва, може да си правим срещи на плевенчанки с деца в София...заедно да роним сълзи...  Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 1 635
Пак спам от мен:
Като ви чета(следващият, който спомене Скобелевия или Кайлъка, ще го натупам Simple SmileSimple Smile ) си мисля утре сутринта все пак да изръчкам мъж ми рано рано и да палнем таратайката. Не ми се искаше да пътуваме, но вие нещо ме запалихте. И това хубаво време... Размечтах се нещо, а съм на работа  Thinking

# 10
  • Мнения: 801
а защо наистина не се включите в Плевенската тема? Ирена80 тъй като не каза,кога точно ще си в Плевен,затова не те "поканихме" да се появиш в Кайлъка,шегувам се разбира се, срещите ги правим за всички,които желаят, но винаги в крайна сметка се разбира,че този не могъл заради това,онзи заради - онова,то е разбираемо,малки дечица и т.н.,но всеки път се обещава и ето,досега две-три, а когато и Дещовиди беше все още в Плевен, 4 майки се събирахме на уговорените срещи....Sad(((

за уточнение - всеки понеделник от 11,00-11,30 на главните фонтани пред часовника( да ви кажа,ние си се срещаме почти всеки ден в толкова часа на това място), и всеки четвъртък - следобед (за зимния период трябва да си уговорим нов час)
всеки,който желае да дойде, моля - да заповяда.....

# 11
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Много хубав град- бях там от 9 до 13 октомври. Peace

Общи условия

Активация на акаунт