Нередовна менструация при кърмене-възможно ли е?

  • 602
  • 12
  •   1
Отговори
  • Madrid
  • Мнения: 514
Здравейте!
Малко съм притеснена.Миналия месец ми дойде за първи път менструацията след 9 месеца и половина кърмене.Този месец,обаче нямам.Все още кърмя на поискване,а вероятността да съм бременна е малка.Пуснах търсачката,но с темите,които намерих не можах да намеря отговор.Възможно ли е това?Моля ви да споделите опит! Praynig Praynig Praynig
Реших първо да се допитам до вас,преди да взема тест.
Благодаря!!!  bouquet

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Възможно е, на мен ми дойде когато Георги беше на 7,5 месеца, но до годинката почти не беше се регулирал и си идваше когато си иска. Сега е като по часовник.

# 2
  • Мнения: 2 171
Напълно е възможно докато кърмиш да нямаш менструация или да не е редовна. Не се притеснявай излишно, но ако все пак не си спокойна, си направи един тест, ей така за всеки случай Peace

# 3
  • Мнения: 3 478
Напълно възможно.

# 4
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Повече от възможно е, да не кажа нормално. Ако обаче не се пазите добре, може и изненада да има, че то май тъй най-бързо стават бебките. Направи си тест, за да си по-спокойна  Peace.

# 5
  • Мнения: 1 272
Смятам, че е възможно.
И при мен е същото положението

# 6
  • на село
  • Мнения: 1 028
Абсолютно в същото положение съм. Дори днес си правих тест, но се оказа фалшива тревога  Whistling. Все пак за да си спокойна, направи си и ти.

# 7
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
И при мен не беше редовен - дойде ми, когато дребната беше на 9 месеца. После имах едни прокървявания на всеки 2 седмици за по 1-2 дни, които ме тревожеха и отидох на доктор - за щастие и той потвърди, че е заради още нерегулираните хормони. После спря отново и ми дойде вече когато дребната стана на годинка. Да кажа, че е много редовен, ще бъде преувеличено - но вече като че ли се регулираха интервалите.

# 8
  • Мнения: 3 521
При мен минаха 4 цикъла докато се регулира. Въzможно е, но все пак внимавайте, ако не сте zапланували някое ново бебе.

# 9
  • Мнения: 2 019
Напълно е възможно докато кърмиш да нямаш менструация или да не е редовна. Не се притеснявай излишно, но ако все пак не си спокойна, си направи един тест, ей така за всеки случай Peace
Peace

# 10
  • Madrid
  • Мнения: 514
Много ви благодаря!  bouquetВече съм по-спокойна,но ще взема и тест,за да съм сигурна както ме посъветвахте! Hug

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Уф, и на мен не ми дойде този месец. Но според докторката докато кърмя може да има аномалии.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 390
Възможно е, възможно е.

Общи условия

Активация на акаунт