Няколко въпросчета за L-Carnitine - пак....

  • 4 974
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 134
Здравейте,
От две седмици ходя на аеробни занимания три пъти седмично. По съвет на инструкторката вчера от нея си купих течен Ел Карнитин и понеже като се прибрах чак ми дойдоха въпросите в главата  smile3555 ..........
Питанията са ми следните:
1. Колко мл. трябва да пия при положение, че тежа близо 80 кг. и кога - преди подскачането или вечер преди лягане?
2. Убива ли апетита или на мен просто от нещо си друго не ми се яде днес?   Hands Clap
3. Може ли да пия Ел Карнитин, да подскачам, а после да отида на заведение и да пия алкохол? /питам принципно, че може мъжа ми да реши този петък да излезнем най-накрая newsm35/
Ами това се сещам засега да питам ....

# 1
  • Мнения: 614
Течен???  newsm78  За сефте чувам  Embarassed
Хубаво е да се пие около час преди трен. Виж, за количеството говори с инструктора, защото си нямам на идея за концентрацията на течния карнитин, иначе ако е като другия - по една кафена лъжичка ( 2 г) Апетит не убива, карнитина е транспортер, предвижва мастните "залежи Wink " към клетките и ги преобразува в енергия. Потиш се повечко и потта мирише малко особено. Аз пиех алкохол и не съм имала проблеми, но....питаи все пак и за това.

# 2
  • Мнения: 1 455
И аз не бях чувала за течен,но аз който си взех пия по три пъти на ден преди ядене.Това е ударна доза и после задължително се прави почивка.

# 3
  • Мнения: 413
Нямах проблем при комбинацията карнитин - алкохол Simple Smile
Колкото до апетита, моят намаля чувствително (колкото и нелогично да звучи).
А за дозировка не мога да те посъветвам - не съм чувала за течен, но принципно се приема около час преди тренировка, както каза и diva_sliva.

Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 5 362
Течният Л-карнитин е най-добрият,т.е. най-ефикасния.Аз пия на P&B Labs.
Пие се преди тренировка и вечер преди лягане.За кг сефте чувам.Пие се по 1с.л.

# 5
  • Мнения: 5 362
Забравих за алкохола-няма проблем да пиеш,няма какво да стане.Е,не се оливай все пак,че нали знаеш,че от алкохола също се дебелее. Drunk    newsm39

# 6
  • Мнения: 134
Много благодаря за отговорите мили момичета   bouquet
Вчера ми каза инструкторката да изпия цялата дозировка/опаковка 1,5мл, което явно е много сравнявайки дозата на Ted_Ka. Ще я попитам утре конкретно.
Наистина цял ден нищо не ми се яде, което е странно .... и хубаво де! От този карнитин ще да е  Laughing
Ted_Ka - ти от къде си го купуваш и колко струва твоя течен Ел Карнитин?

Поздрави на всички и хубав ден!

# 7
  • Мнения: 5 362
Ами от фитнес залата.Опаковката е 500мл.Струва 20 лв,и стига за около месец.Даже няма и месец-20 дена.

# 8
  • Мнения: 5 362
Малко го обърнахме на чат,но забравих да те питам, а ти за колко го купуваш?

# 9
  • Мнения: 134
ами продадоха ми го за 35 лв. - 10 ампули по 150мг, ама това колко точно прави в милилитри ... Embarassed
нещо се насметох в смятането ooooh!
А ти от кой фитнес го купуваш?

# 10
  • Мнения: 5 362
Ами аз съм в Търново,така че...ще ти излезе доста солено да дойдеш до тук да си го купиш. Simple Smile
Абе питай я тая инструкторка за каталози на разни фирми-има ли,няма ли.Ако не, отиди до друга фитнес зала.Навсякъде по такива места има подобни продукти.Има и специализирани магазини,но в София кое къде е - просто незнам. Thinking

# 11
Аз имам такъв каталог на  въпроскана P&B LABS на Ted_Ka адреса от книжката е ул.Евлогии Георгиев 83 има и телефон 0899 348 737 в книжката пише че се пият по 2 с.л 30 мин преди тренировка.Цената е 19.90 за 500 мл.

# 12
  • Мнения: 5 362
Аз имам такъв каталог на  въпроскана P&B LABS на Ted_Ka адреса от книжката е ул.Евлогии Георгиев 83 има и телефон 0899 348 737 в книжката пише че се пият по 2 с.л 30 мин преди тренировка.Цената е 19.90 за 500 мл.

По-подробна информация от това няма.Така че обаждай се и си поръчвай.

# 13
  • Мнения: 799
Да използвам темата и аз да попитам нещо за Л-карнитина:
В упътването на моя пише да се пие 1 час преди лягане, на гладно. ОК, обаче какво ще рече 1 час преди лягане - аз мога да си легна в 10 и да зяпам ТВ/чета книга до 3  newsm78 Кога е момента да го изпия?

# 14
  • Мнения: 227
На мен инструктора във фитнеса ми каза ,че течния л-карнитин се пие 15-20 мин преди тренировка по една супена лъжица,той се усвоявал много бързо от тялото.Таблетките се пият 2-3 часа преди тренировка по две от 500мл.(не трябва да се яде между приема му и тренировката)и вечер един час преди вечеря една таблетка.Най -добре е л-карнитина да се пие на празен стомах.Ако човек не спортува няма смисъл да се взима  ,защото не действа. Grinning
Успех  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт