Ех, Канада- бъдещи и настоящи Мами- част 9

  • 18 420
  • 283
  •   1
Отговори
  • Мнения: 676
Ами хайде аз като прилежна у4ени4ка да отворя новата 9-та 4аст и да не затрудняваме модератора Hug 4е май щяхме да надхвърлим лимита Grinning

Старата част 8

И така да дам тон newsm68

Както ви обещах снимах малко халуински истории ЕТО ТУК

Калидка ние зай4е купихме тогава още на другия ден, но нашата кака си го взема в квартирата когато запо4на у4ебната година, защото и предното си беше нейно.

Чочка и гумите не са за пренебрегване, ха да са ти 4естити коато ги купите.

croco ние от скоро живеем в Брамптън и заради това не си забелязала. Вие къде сте? Ние сме на "Стилс и Хюронтерио"

Наде чакаме те да хванеш и първия влак в новата теми4ка Grinning скатаваш се нещо последно време Hug

Yoni bonboni да не би да се празнува Халуйн в разли4но време, защото в Торонто и мисля цяло Онтерио е на 31-ви ве4ерта newsm78 Thinking интересно, колко много разли4ия има,а уж една е държавата.

Мария добре дошла сред нас  bouquet

Лека нощ на вси4ки  smile3524



Последна редакция: чт, 26 окт 2006, 05:40 от Ryan's Mom

# 1
  • Мнения: 210
Здравейте мам4ета,ама тази ве4ер вси4ки сте много активни,вси4ки пишат и пишат много нещо за 4етене имам. Hug
 
Пьрво  искам да поздравя  Мария/Totevam/ с вклу4ването и от Канадска земя. waveyМиме как сте виквате ли с новата обстановка?
Искам да кажа на вси4и,4е с Мария сме от един град Хасково и живеем на една улица,затова ми е много приятно да разбера,4е ве4е са на Канадска земя.Жалкото е 4е те са 4ак в Монтреал а аз в Мисисага. Rolling Eyes
Ина4е ние сме горе-долу добре Кимката е настинала нещо и е доста хремава, разтрих я с ракия тази ве4ер и се надявам утре хремата да и е понамаляла.

лека нощ на вси4ки.

# 2
  • Мнения: 64
Здравейте на всички и благодаря за топлото посрещане.Ще се справя някакси с афтите, добре,че малката е шен и явно не я болят или дразнят, яде си нормално.
Еми, доживях да стъпя на канадска земя,чувстваме се чудесно.Дани е от първи ноември на градина, едвам я намерих, защото около нас няма държавни градини, а частните нямат свободни места.Добре, че се освободи в едната едно място.Градината е руска.Сега съм малко в стрес, незнам дали Дани ще свикне бързо-тя никога не се е отделяла от мен,в БГ си я гледах сама.Пиши как сте.
Лека нощ на всички.

# 3
  • Canada
  • Мнения: 277

Честит празник на всички , които имат в семействатат си именници!
Да са им живи и здрави!
Весел празник и наздраве!


Краси, объркала съм се....Празника е на 30 октомври.... Embarassed
Добре сте украсили, нощем сигурно е страховитоооо Shocked

Минервата, мисля 4е вси4ки дори и франкофоните казват  "Trick-or treat" newsm78, но ти ако разбереш 4е има други думи4ки- сподели ги с нас Hug  А това с яйцата съществува, но на мен ми струва малко крайно.....

Лек и слън4ев ден!

# 4
  • Мнения: 636
Краси, объркала съм се....Празника е на 30 октомври.... Embarassed

Дали пак не си се объркала  Joy Или при вас наистина е на 30-ти?  newsm78
При нас е на 31-ви. За яйцата май само се говори, не съм виждала деца с яйца, готови да бомбардират. Послушно си прибират бонбонките и се врътват. Даже не гледат какво им слагаш. Аз миналата година имах доста надути балони от едно парти и ги раздавах на децата заедно с бонбоните. Направи ми впечатление, че много малко деца изявиха желание да вземат и балон. Повечето се срамуваха. Камо ли яйца да хвърлят  Joy

Тодевам, добре дошла. Правилно ли виждам на лентичката? Имате си малка рожденичка или просто не си си сменила лентата?

А какъв имен ден е днес?  Embarassed

Краси, много яка украса  Laughing А тубата с вода много ме изкефи  Joy Чие произведение е?

Наде, и ние ползваме същата зъболекарка, която Кроко е похвалила. Доволни сме. Засега само съм чистила зъби. Другата събота ще ходя за пломба  Sick и тогава ще се изкажа пак.

Кроко, честита ви пет-месечка  Joy

# 5
  • Canada
  • Мнения: 277
Краси, объркала съм се....Празника е на 30 октомври.... Embarassed

Дали пак не си се объркала  Joy Или при вас наистина е на 30-ти?  newsm78

Пак съм се объркала, празника е на 31 октомври Embarassed

Днес е Димитровден.....

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 03:06 от Yoni bonboni

# 6
  • Мнения: 2 959
Честит Имен Ден на всички именници/ и специално на Дивианка и Дидолинка, надявам се го празнуват/. Да Сте живи и здрави, много късмет и любов желая! Hug

Краси, благодарим за новата темичка, страхотно Си се справила. Но Ти Си перфекционистка, знам Си те аз, и в работата и вкъщи. Украсата Ви е много хубава, а къщата е едно малко бижу! Целувки за Раян!
Кивито, ето вече Си имаш съгражданка/ Вие с Тодевам Сте вторите ет един и същи град след Гери и Пупонка/ сред нас и по- често да се включваш. Бързо оздравяване на Кими! Hug
Йонка, днес малката Бонбонка пусна ли Я на ясла?
Тодевам, дано да нямаш проблеми със свикването на Дани в яслата. Много Сте хубави двечките с нея в аватара Ти. Как ти харесва Монтреал? Имахте ли възможност да го пообиколите? Hug
Гери, как са пътешествениците, адаптират ли се в София, липсва ли им малката Коконка Ивонка? Hug
Писанчетата, къде Сте? Hug
Надюшка, успех със зъболекаря!
Кроко, целувки за порасналата Мая! Hug
Крисимам, как Сте? Ходихте ли на разходка вече, защото при нас времето е разкошно? Hug
МИНЕрВА, леко и успешно дипломиране и подготовка за Хелуйнският празник!
Бременелките- Дензълче, Шеметно Невероятната и Дот, как сте? Къде изчезнахте, едно погалване по коремчетата, моля?! Hug
Чочка, купи ли вече зимните гуми? Hug
Пупонка, много учиш напоследък, целувки за Софи!
Гаргамелчо, къде изчезнахте с Викторийка? Hug
Мимка, Тути фрути, Росист поздрави на красивият Монтреал!  Hug
Снежи, подготвили хелуйнският костюм за кака Деси? Оздравя ли вече Славето? Hug
Каролинка, целувки за Мони! Hug
Силви, Щастливче, Силвия Алексис, Ниара, Радостче, Холи, поздрави и на Вас работещи Мами. Hug


Лек и хубав следобед Ви желая!

Последна редакция: пт, 27 окт 2006, 01:00 от Kalida

# 7
  • Мнения: 64
kalida,Монреал успяхме да го обиколиме първата седмица ,докато се оправяхме с документите.Очаквах да видя нещо по-американско, а се оказа един европейски град, като изключим липсата на покриви на къщите.Иначе Монреал ми хареса, квартала ,в който сме също ми харесва, хората тука са много любезни и постоянно се усмихват.Дани също стана за 2 седмици много по-общителна, отколкото беше в БГ.

# 8
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Привет на всички
todevam добре дошла в Монреал и във форума.
Kalida пак не си ни забравила - как е малката Дана-сладурана - много е фотогенична /тази дума някой знае ли изобщо как точно се пише/
При нас просто настана някаква лудница и дори не стигам да прочета какво сте писали - уж тази седмица трябваше да е по-спокойно ама ей на ... всяка вечер си лягаме късно после ранното ставане направо ме убива като не съм се наспала и после лудницата ни поглъща Simple Smile
Вчера обаче бяхме пак на курса за бъдещи родители - това май ни е най-разтоварващото занимание в момента Simple Smile та като се събереме с още десетина коремчета е много весело. Чакам обиколката на болницата та да разучим  кое къде и как ще протича. Та това е накратко от при нас.
Честито на всички, които празнуват Димитровден - да им е живо и здраво името и да го полеят хубаво.
Бебетата от каква възраст почват да обикалят за бонбони по Хелуйн - то те може и да не ядат бонбони но майките им няма да се откажат  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 093
Здравейте мами, какьв прекрасен ден си имахме тук в Торонто. Искаме си да е така още за 3-4 седмици. Надявам се че всички сте се разходили ( имам предвид неработещите).
Днес купих на Криси чирио ( крьглите сериали), за да свиква да яде сам и като ги опитах много ми хареса. Прилича доста на бьлгарските царивични прьчици. Нищо чудно ако му ги изям. Междодругото да ви се оплача, Криси няма никакьв интерсе да се храни сам. Много обича да яде, но чака на готово да му падне. Гледам други бебета, по малки искат сами да се хранят, а той 5 пари не дава.
МамаРаянМного добре си се подготвила, туко виж и ние сме се маскирали и дошли за бонбони. Сигорно Раян чака с голямо нетьрпение хелойн. Вие ще обикаляте ли по сьседските кьщи?
Калида Как сте днес. Радвам се че и при вас е готино време.
todevam Торонто е доста американски изглеждащ. На мен сьщо много ми хареса Монреал, ама хабер си нямам от френски.
shemet_neveroiaten Вие сигорно не сте стигнали до подробни обяснения за раждането, щом ви е толкова забавно на курса. На нашия беше много тихо и всички дьлбоко вьздишаха.

Лека вечер ви желая

# 10
  • Мнения: 676
Честит Имен Ден на всички именници  bouquet

Да ви се опла4а, днес така се бях залисала в офиса, 4е щях да изпусна 4аса за взимане на Раян от градината Embarassed

Една клюка: Току-що гледах по новините, родили са се близна4ета. Майката е 4ерна, а бащата бял, едното бебе е мулат4е (може да мине за 4ерно, има и косата на 4ерните, а другото бяяялоооооо като сиренце, няма и следа по него, 4е майка му е 4ерна  #Crazy ) направи ми силно впе4атление, 4е бялото бебе си стоеше в карсита, а майката прегръщаше и целуваше 4ерни4кото бебе newsm78

Радвам се, 4е ви е харесала моята Халуйнска украса Hug догодина ще се постарая пове4е Grinning

Гери не само тубата с водата, но и вси4ко останало е моя идея само защото моя мъж няма време И ПО-ДОБРЕ, защото ина4е настават ужесто4ени спорове от рода на това не така, а ина4е  #Cussing out   Laughing

Крисимами нямаш грижи, аз съм подготвила 70 торби4ки за децата, а днес комшията ми каза да о4аквам 40 деца. Така, 4е ще имам нужда от подкрепление за изяждане на останалите Laughing




# 11
  • Мнения: 417
Привет на всички мами!

Честит  имен ден на всички празнуващи и да им е живо и здраво името!  bouquet

Най-после и аз да сколасам да драсна някои ред. То работа, работа и лудница. Другата седмица ми се налага да заминавам на командировка и трябва да сварша неща за 3 седмици напред  Crazy

Обаче, миналият уикенд бяхме на разходка и попаднахме на разкошех парк. Дори видяхме тюленче Simple Smile

Ето малко снимки: http://s90.photobucket.com/albums/k262/denzul_2006/whitecliff%20park/

Ryan's Mom, страхотни украси. Отдавати се, няма две мения по въпроса.

Калида, как се с Дана. Много ти е сладка на снимката!

Chrisimommy, блазе ви на хубавото време. Тук си вали и си духа, направо ужас.

todevam, добре дошла  Hug

# 12
  • Мнения: 327
Гери,
честита месечка и на вас. Аз по този повод днес купих на бебка много и хубави дрешки. Жалко, че вие не можахте да се присъедините към нас.
А за зъболекарката не се притеснявай - ще останеш доволна и от пломбата. Поне при мен така беше досега. Стискам ти палци.

# 13
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
shemet_neveroiaten Вие сигорно не сте стигнали до подробни обяснения за раждането, щом ви е толкова забавно на курса. На нашия беше много тихо и всички дьлбоко вьздишаха.
Напротив мисля си дори, че таман свършихме с най-сериозната част - трябваше да видиш физиономиите в групата като обясняваха за секциото или разните инструменти или епизиотомията например .... ама човек не трябва да се вживява толкоз - то пребледнели имаше и само на обясненията за инжекции или като показаха инструмента, с който се спукват водите. Така или иначе няма как да предвидиш какво ще се случи точно на теб - а още по-малко да го пропуснеш - така или иначе мацките сме в основното действие на сцената, а татковците докогато издържат ако изобщо участват  Mr. Green  Ама имаше и изненади - единия татко се интересуваше ако жена му ражда със секцио дали не може да седи при екипа, който прави секциото защото му обясниха че ще седи в другия край на стаята ако изобщо е вътре в нея. Добре, че не попита дали не може да помага с нещо...
Интересно ми е, че много от татковците имат доста задълбочени познания по темата - а и мацките хич не са неподготвени - знам ли може да е случайно, ама няма много тъпи въпроси поне за сега.

# 14
  • Мнения: 210
Здравейте на вси4ки,малко е кьсно, но пьк народа ве4е спи и аз си по4ивам пред компа.
Мисля си отдавна да ви питам нещо-става вьпрос за монетите от 1,2 и 5 цента
КАКВО ПРАВИТЕ С ТЯХ, МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ЗАМЕНЯТ ЗА ПО ЕДРИ БАНКНОТИ И КЬДЕ?
Сьбрали сме 1кутия от формула пьлна с такива монети и се 4удя какво да ги правя. newsm78
Ако някой знае кьде да ги дам много моля да ми каже. Hug

Лека нощ на вси4ки smile3524

Общи условия

Активация на акаунт