Тъмни кичури

  • 1 948
  • 6
  •   1
Отговори
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Здрасти Блондинки,
От няколко години съм с изрусена коса. Вече косата ми е много суха и изтощена въпреки маските, тривитаминола и каквото се сетите. За да израсте моя цвят, който е тъмно кестеняв и да се прикрие грозната граница от тъмни корени и светло руси краища, реших да си направя тъмни кичури Rolling Eyes  Така мисля че няма да бъде толкова фрапираща разлика докато порасне косата. Вие правили ли сте си такова нещо?

# 1
  • Мнения: 9 063
Аз си правих и нищо не стана, в смисъл, че разликата пак се виждаше.
Накрая се принудих да се боядисам изцяло в естествения си цвят (поне близък до него) обаче боята падна много бързо.
Накрая ми писна и оттогава все съм си руса.
Примирх се с факта, че никога няма да си върна естествения цвят и коса, освен ако не се обръсна.

# 2
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз си правих и нищо не стана, в смисъл, че разликата пак се виждаше.
Накрая се принудих да се боядисам изцяло в естествения си цвят (поне близък до него) обаче боята падна много бързо.
Накрая ми писна и оттогава все съм си руса.
Примирх се с факта, че никога няма да си върна естествения цвят и коса, освен ако не се обръсна.



Айде бе Joy недей така. И аз я правих черна и действително бързо пада, но с кичурите мисля че ще се получи. Е по често трябва да си ги правя де Rolling Eyes

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Здрасти Блондинки,
От няколко години съм с изрусена коса. Вече косата ми е много суха и изтощена въпреки маските, тривитаминола и каквото се сетите. За да израсте моя цвят, който е тъмно кестеняв и да се прикрие грозната граница от тъмни корени и светло руси краища, реших да си направя тъмни кичури Rolling Eyes  Така мисля че няма да бъде толкова фрапираща разлика докато порасне косата. Вие правили ли сте си такова нещо?
Аз от почти три години съм на кичури. Наскоро реших да ги махам, но изведнъж знам, че не става и преди около месец се боядисах кестенява. Кичурите избиха, но не много. И така с по-често боядисване мисля, че ще се върне тъмния цвят на косата без да изглежда кофти. При теб ситуацията е малко по-различна. Но както си го решила май ще стане. Направи първо кичури, после боядисай цялата коса.

# 4
  • Мнения: 3 331
Здрасти Блондинки,
От няколко години съм с изрусена коса. Вече косата ми е много суха и изтощена въпреки маските, тривитаминола и каквото се сетите. За да израсте моя цвят, който е тъмно кестеняв и да се прикрие грозната граница от тъмни корени и светло руси краища, реших да си направя тъмни кичури Rolling Eyes  Така мисля че няма да бъде толкова фрапираща разлика докато порасне косата. Вие правили ли сте си такова нещо?

Не съм блондинка, но моя близка приятелка е. Та да споделя нейния опит...
Не винаги тъмните кичури стоят добре на светла, още повече изрусена коса, но един добър вариант за преминаване към по-тъмен цвят са именно те. Номерът обаче е да не се направят по обикновения начин - разпръснати из цялата коса, а само на долния пласт коса и съвсем малко и тънки на по-горните пластове. Стои наистина красиво и можеш постепенно да минеш към цвета, който си решила, като просто след всяко следващо боядисване увеличаваш кичурите и постепенно преминаваш към по-горните пластове на косата.
Опитай - гарантирано стои добре bowuu

# 5
  • Мнения: 5 362
Със същият проблем съм.Преди 2 дни си боядисах цялата коса-тъмно русо.Така изглежда по-добре.А за кичури-става според мен.И аз го мислех,но в крайна сметка се боядисах.

# 6
  • Мнения: 2 100
Да споделя и аз своя опит.
Когато стана косата ми за поредното русо боядисване и направих само тъмни кичури-стана хубаво, но след 1 месец просто израсналото тъмно отгоре вече беше 2 см и си личеше -направих пак тъмни кичури, още по-гъсти отгоре за да не личи толкова израналото и третия път направих руси кичури-за да нашарам и израсналото. СТава за по период 20-30 дни бива.
Следващия път сам намислила да я направя с безамонячна кестенява за да я поизравня.
Всичко зависи от фризььора и боите-като замисъл става .

Общи условия

Активация на акаунт