Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти...

  • 162 381
  • 295
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 971
Виждам, че някои от вас са се обзавели с подобни уреди и са доволни.

Понеже ми се струва по-добър вариант да си взема уреди от марка която харесвам, отколкото по-евтини, но нови, бихте ли споделили за адреси на магазини или координати на доставчици. Търся уреди за цялостно обзавеждане на кухня.


Темата може да е полезна и за други момичета, ако прецените пускайте ЛС, ако мислите че не е пряка реклама - и тук, във форума.

Предварително благодаря.

# 1
  • в къщи
  • Мнения: 467
От Димитровград съм,затова няма да давам адреси,но имам доста такава техника Peace.Доволна съм от всичко,което съм си взела newsm10

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 488
Ами вече почти всички магазини за техника /т.е. техно........и т.н. да не ги изброявам всичките/са минали и на този вариант в един отделен кът има изложени уреди с дефекти при транспорт.Успех дано харесаш нещо.

# 3
  • Мнения: 6 472
Като младо семейство преди 8 години се обзеведох с печка и перална втора употреба. Фирмата, която ги внасяше одавна фалира и координати не мога да дам, но уредите си работят без грешка до ден днешен Whistling
Брат ми си купи фризер с транспортен дефект от склад в дружба 2. Ще го питам за точните координати.

# 4
  • Мнения: 7 474
В Технополиса в Младост имаше отделно помещение от вън за такива стоки , ама отдавна не съм ходила newsm78 Можеш да питаш по телефона дали има още.

# 5
  • Мнения: 6 472
В технополис ги има 110%. Онзи ден бяхме. Няма нищо. Трябва да извадиш някакъв див късмет да намериш нещо с пренебрежим дефект, но и цената тогава му е почти като на ново Tired

# 6
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Втора упортеба уреди не бих предпочела. От тези с транспортните дефекти имам хладилник с фризер ТОЗИ. За скромните 800 лв, преди година и половина. Уж е no frost, но компресора изобщо не изключва, и замръзва, при което спира да работи и трябва да се размрзазява често /на около 2-3 седмици/. Гаранцията му беше една година. На втория месец спря. От фирмата го взеха да проверят какъв е проблема. Беше миналото лято, и го държаха 3 седмици  Close Shocked. Върнаха го и ни казаха, че електрониката нещо не била наред. Няколко месеца по-късно същата работа и хайде пак в сервиза. Само че, в къщи дойде друг техник, и каза: "А, аз този хладилник го помня, проблема му беше в компресора"... при което ние  Shocked Shocked шах /уж беше електрониката/. Както и да е, върнаха ни го. Толкова много ни беше писнало от него, че се чудехме как да се отървем от него /пък и пари на друг няма/. До преди около месец се чудехме какъв майстор да викнем да го погледне. Всички, с които се бяхме свързали отказаха да се заемат, защото хладилника има само електроники. Преди около месец един приятел на гаджето дойде да го види. Добре, че разбира момчето! Купиха един семистор /който струва един лев/, смениха го и сега хладилника си работи без проблем, включва и изключва, саморазмразява се.
С този случай искам да кажа, че няма гаранция дали ще случиш на техника. Братвчедка ми има същия хладилник и проблеми не е имала.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
В Техномаркет отстъпката за стока с дефект е мизерните 5%. Когато си купувахме пералня, ни свалиха една и като я отвориха, имаше голяма пукнатина отгоре и ни предложиха отстъпка. Е, изобщо не се съгласих за 25 лв по-малко да се сдобия с пералня с предно и горно зареждане  Confused
Зълва ми в Германия си взе дефектна пералня (някакви драскотинки имаше май) на половин цена, ей това е отстъпка  Laughing

# 8
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
И ние сме с такъм хладилник  Hotpoint  и сме изключително доволни. Взехме си само хладилник, защото имаме отделно фризер. Огромен е хладилника и струваше само 400 лв. Дефектът беше едно надраскване от страни, но то е скрито от стената и не се вижда. Много сме доволни и сега ще дебна и за миялна машина от тези магазини. За адреси едва ли ще съм полезна, защото знам поне два такива магазина, но във Варна.

# 9
  • Мнения: 525
Аз уцелих десятката с един приятел. Той внася бяла техника и я продава с 2 год. гаранция. Техниката е втотраупотреба, но мога да ти кажа че всичко ми е от него и да чукна на дърво трета година нямам проблем.
Пералнята и фризера са ми Miele (няма да преувеличавам - същия модел пералня в Технополис струва 2200лв. ако искаш провери - взех я за 350 лева.) Пералнята е с 1400 оборота и с компютър.
Хладилника пак така.
Печката не я знам каква марка е, но е с керамиен полот с 4 котлона + фурна и я взехме за близо 400 лева, а в магазина само котлоните мисля че бяха толкова.
Давам още инфо ако трябва

# 10
  • София
  • Мнения: 1 544
Давам още инфо ако трябва
Направо и координати давай. Може и на лични Hug

# 11
  • Мнения: 1 492
Лорейн и аз искам координати. Благодаря  bouquet

# 12
  • София
  • Мнения: 191
Лорейн може ли и на мен координатите. Благодаря! Hug  bouquet

# 13
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз уцелих десятката с един приятел. Той внася бяла техника и я продава с 2 год. гаранция. Техниката е втотраупотреба, но мога да ти кажа че всичко ми е от него и да чукна на дърво трета година нямам проблем.
Пералнята и фризера са ми Miele (няма да преувеличавам - същия модел пералня в Технополис струва 2200лв. ако искаш провери - взех я за 350 лева.) Пералнята е с 1400 оборота и с компютър.
Хладилника пак така.
Печката не я знам каква марка е, но е с керамиен полот с 4 котлона + фурна и я взехме за близо 400 лева, а в магазина само котлоните мисля че бяха толкова.
Давам още инфо ако трябва
Та Миле са Мерцедесите на пералните, вярвам ти, че толкова струват, това е най-доброто, което можеи да купиш. Наистина си нацелила десятката! Съжалявам, че във Варна няма такъв магазин. Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 525
Момчето се казва Мартин ителефона му е 0888/963717. Не зная цените сега какво са, но със сигурност не са с повече от 50-60 лв.
Ако се обадите му кажете че Лора ви е дала телефона.
Той се намира на Ботевградско шосе в една къща - там му е работилницата.
За повече съдействие пишете ми

Общи условия

Активация на акаунт