Матрак по поръчка

  • 5 659
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Искам да сложа ъглово легло в едната от стаите си, но едната стена е 185см, а матраците, които разглеждах в инернет ( тед и др. фирми) започват от 190см. Мен би ме устроил матрак 180, тъй като съм 165 см само.
Имали някой от вас представа дали фирмите, произвеждащи матраци правят матраци по индивидуални размери на клиента?
Много по-скъпо ли излизат от стандартните размери? Коя фирма бихте ми препоръчали?

# 1
  • Мнения: 1 172
Аз съм поръчвала в Happy Dreams. Нямам усещането, че е много по-скъпо.

http://www.happydreams-bg.com

# 2
  • Мнения: 7 263
В Деница има два щанда с Мебели от Дания - единия е голям в задната част откъм Кауфланд - другия е по-малък вътре в самата Деница - там си поръчахме ние като си купихме спалнята и после и за двуетажните легла на децата - изключително са любезни хората - двата матрака са на различни фирми - но и от двата съм супер доволна и двата ми ги препоръчаха хората от щанда - едно момче работи там и майка му - поне аз тях запомних.
Детските матраци са антиалергични -и не знам дали си внушавам но определено има ефект - особено при малкия.
Така че ако имаш възможност иди и питай там - поръчваш си ги и дори ти ги карат в къщи.

# 3
  • Мнения: 1 893
Има стандарт за матраци-186.
По поръчка правят почти всички производители,но излиза по-скъпо.
Преди десетина дни моя позната си харесала матрак за 140 лева,но за да го направят с 4 см по-дълъг й поискали 325лв  ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 353
Поръчах си от ТЕД, но директно в склада. Наистина излиза доста по-скъпо.

# 5
  • Мнения: 1 349
Да, наскоро поръчах, около 30-40% по-скъпо ми излезе.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Матраците  "Латекс" го произвеждат в гр. Бяла и правят всякакви размери - по-малките са и по-евтини. Потърси представител. мога да ти помогна за Бургас

# 7
  • Мнения: 5 026
А,сега съм на такава вълна. При ТЕД излизат с 50% по-скъпи, ако си поръчаш "нестандартен", или грубо казано със 100 лв. отгоре  smile3512  Аз пуснах в Гугъл и намерих накаква фирма НЕМ САН-при тях излиза що-годе по-разумно като цена.

# 8
Виж тези невероятни са. www.matrax.bg

Общи условия

Активация на акаунт