лудите на София

  • 4 527
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 070
Ей, пълно е с откачалки, всеки ден по тролеите и спирките редовно ги срещам. Има си болни хора, но има и тотално невротизирани...
Днес присъствах на луд скандал... Един дядо искаше да затвори "люка",прозореца на тролея, но не го стигаше... Някаква баба го видя и му даде бастуна си, за да го дръпне..Дръпна го той, ама се счупи въпроснят бастун  и бабата му креща 5минути, но накрая реши, че тя си е виновна, защото му го е предложила...    А в тролея в друг спор, неособено дочут от мен имаше следният персонаж - около 60годишна жена, с червено сако, надолу анцунг и маратонки, два малки сака носеше, а на ръцете имаше найлонови ръкавици...като тези, които слагат в боите за коси, абе като пликчета дето са...

По принцип не се подигравам на хората, не пускам и с тази цел темата.... Разкажете какви хорица срещате по пътя си за работа и обратно, а и изобщо споделете какво ви впечятлява...

# 1
  • Мнения: 27 524
Луди, в истинския смисъл на думата, има навсякъде. Невротизираните, за съжаление, са такива от "лесния" живот... Горките...жал ми е за тях  Sad

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз вчера като ходих до магазина на светофара до нас, беше застанала една жена, дето махаше на всяка кола, която минаваше и викаше "Не важиш"!

# 3
  • Мнения: 899
Сещам се за една от малкото смислени кампании, развили се в София - за хората с психични проблеми. Снимка на жена, седнала до леглото и надпис " Днес ще изляза, днес ще изляза, днес ще изляза..".
Не знам каква е целта на темата ти, но проблемите на някой, не смятам, че трябва да бъдат основа на клюкарски коментари. Освен ако не търсим начин да помогнем на тези хора.

# 4
  • Мнения: 1 753
Много ми е мъчно за такива хора....  Sad

# 5
  • Мнения: 2 495
Днеска една баба се караше за 2 ст.разлика в цената на един артикул на касиерката Crazy

А има една друга баба, която всеки ден идва да си пазари от този магазин и носи много найлонови торбички.Като си купи, каквото й трябва, след това всяко нещо поотделно си го слага в найлновата торбичка и след това в една друга торба CrazyВсеки луд с номера си Joy

# 6
  • Мнения: 3 447
По принцип не се подигравам на хората, не пускам и с тази цел темата.... Разкажете какви хорица срещате по пътя си за работа и обратно, а и изобщо споделете какво ви впечятлява...
Добре де, а каква е целта тогава?

# 7
  • Мнения: 27 524
Смеете се, но я се опитайте да живеете с 35лв пенсия! С нея да плащате ток, парно, вода и да се храните. За дрехи и обувки да не споменавам  Confused

# 8
  • Мнения: 899
Лудите, лудите, те да са живи.
Пък дано ние успеем да надраснем собственото си величие и да ги разберем..

# 9
  • Мнения: 3 447
Днеска една баба се караше за 2 ст.разлика в цената на един артикул на касиерката Crazy

Белла, за бабите и 2 ст. са пари... жалко, ако намираш това за смешно.

# 10
  • Мнения: 27 524
По принцип не се подигравам на хората, не пускам и с тази цел темата.... Разкажете какви хорица срещате по пътя си за работа и обратно, а и изобщо споделете какво ви впечятлява...
Добре де, а каква е целта тогава?

Няма луд човек (изключвам патологичните и наследствените случаи), който да е станал такъв от добро. Карала съм практика на 4-ти км и хората са били винаги я счетоводители, я банкови служители... били са напуснати от жените си, починало им е детенце, загинали са родители, голяма бедност, уволнение...човешката психика е крехко нещо и не бива да се подиграваме. Просто не знаем кой защо е станал луд и кой защо проси. Не се знае кога и нас може да ни сполети това. Бъдете благородни  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 136

Пък дано ние успеем да надраснем собственото си величие и да ги разберем..
Съгласна.Въпреки,че понякога ми става смешно и после се чувствам виновна за смеха си.

# 12
  • Мнения: 1 001
Днеска една баба се караше за 2 ст.разлика в цената на един артикул на касиерката Crazy
Аз съм викал управител на супермаркет, т.к. цената върху изделието се разминава с тази, закрепена върху стелажа ... а при вторият случай във фискалния бон цената беше по-ниска от обявената ... така и не разбраха къде е проблема ...
На лудите и невротизираните им съчувствам ... но вчера една дама се сърдеше, че в празен автобус не е седнала на "нейното" място, винаги там си сядала, а сега било заето ... и не беше луда, просто педант ... очаквах да слезе и да изчака следващия ...

... Бъдете благородни  Heart Eyes
Всячески се опитвам  Embarassed

# 13
  • Мнения: 1 753
Блонди е права! Майка ми има много нейни колежки, с висше образование, които е виждала, че ровят по кофите... Това е трагедия!!! По-добре да умреш и да те няма, от колкото живота да ти поднесе такова унижение... И като стигнеш до дъното, като нищо започваш да изперкваш. Аз самата като нещо съм изнервена през деня се държа доста неадекватно. И на следващия ден като се сетя направо ме е срам как съм крещяла на служителите в банката/данъчното/общината...

# 14
  • Мнения: 5 468
В локалното на Руски паметник, където почва Цар Борис, стои един дядка Mr. Green. Сложил една шапка и сако от униформа и маха ли маха на колите. Ние минаваме оттам и мъжа им намаля, за да види, какъв е тоя и що ни маха. А той крещи: "Давай бе, давай, оттук мини"  Joy..... Днес бил регулировчик bowuu.

Общи условия

Активация на акаунт