Загубила си е якето

  • 1 572
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
Ново и скъпо, беше най-хубавата й дрешка и като са били наобяд с майка ми на светофара пред блока се оказало че го няма-изплъзнало се е от ръчичката й по пътя. Ама и майка ми къде блее, защо не й го е облякла или тя да го носи..така ме е яд! Не мога да й се скарам, колко неща ще губи тепърва, но ми е кофти. Надявам се, че понеже е голям късметлия ще й се намери - пожелайте ми успех, отивам да го търся...Боже, какви неща ме травмират, направо ми се реве Sad - явно съм изперкала съвсем...затова се надявам на малко кураж от вас и блага дума и ви благодаря... Hug

И още нещо - ако приемате един съвет, не купувайте на първокласниците прекалено скъпи неща - аз не се усетих, че може да се загуби, добре, че не й го е откраднал някой в училище да я уплаши...

# 1
  • Мнения: 1 001
Има все пак вероятност да виси на някоя ограда ... а травмирането остави за себе си, ние си имаме достатъчно  Wink

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Като бях малка, на връщане от училище си загубих единия ботуш......прибрах се вкъщи по чорап.......ботушките бяха скъпи и чисто нови....обувах ги за пръв път.......Голяма работа....да е жива и здрава, пък вещи се купуват

# 3
  • София
  • Мнения: 2 901
Мечтица, къде ще го търсиш, бе жена? Аз ако намеря нещо такова ще се поогледам поогледам за някой който си го търси, ще попитам някой минаващ видял ли е кой го е изтървал, а ако ги няма първите 2 - ще си го взема. Къде ти ще го провисвам да си чака собственика - друг ще мине и ще го вземе вместо мен.

Те да се бяха върнали - бабата не я ли е попитала до кога си спомня да го е държала със сигурност...

Като бях малка, на връщане от училище си загубих единия ботуш......прибрах се вкъщи по чорап.......ботушките бяха скъпи и чисто нови....обувах ги за пръв път.......Голяма работа....да е жива и здрава, пък вещи се купуват
Ти пък как го направи този номер - събувала ли си се?!?

# 4
  • Мнения: 14 133
Важно е, че детето е добре!!! Майка ти е трябвало повече да внимава...

# 5
  • Мнения: 1 413
Знам аз, че майка ми е за  #Cussing out но това е друга тема...
Валентина, връщали са се, но както казва тайната градина...някой го е прибрал...май някаква доста възрастна жена...
клисуров, голям си образ, аз това казвам де, есенна депресия и травма отвсякъде, ама така е като малко пиша напоследък Wink и не чета много даже... та всички травми идват от нередовно участие в бг-мама да знаете

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650


Като бях малка, на връщане от училище си загубих единия ботуш......прибрах се вкъщи по чорап.......ботушките бяха скъпи и чисто нови....обувах ги за пръв път.......Голяма работа....да е жива и здрава, пък вещи се купуват
Ти пък как го направи този номер - събувала ли си се?!?


Газихме в дълбок сняг и като си извадих крака, се оказа без ботуш, а дупката се беше зарила.....копахме, копахме- не успяхме да го намерим

# 7
  • Мнения: 1 001
... Газихме в дълбок сняг и ...
За всяко нещо си има ЛОГИЧНО обяснение, ама децата като не могат да обясняват ... или ние не ги слушаме  newsm78 ... те хората понякога правилно питат: Мама и Тате слушат ли  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 847
Ами да, не е приятно, знам от личен опит, само че на мен ми откраднаха едно манто от закачалката в офиса  Rolling Eyes
Казваш, че са се върнали веднага, то май само това може да се направи... жалко, че не са го намерили - то много прибрани хора бе... прибират веднага, да го бяха закачили някъде, на ограда или в някое заведение на улицата...
Не се коси толкова, както сама казваш, трябва да свикваме с мисълта, че ще се губят разни неща, все пак само вещи са...

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
не разбрах... върнали ли са се да го потърсят?!  newsm78

Аз така съм губила какво ли не... Връщам се, търся си го и си го намирам (слава Богу  Praynig)

# 10
  • Мнения: 1 413
И аз мисля така като теб - да си го намеря.
Шани, много те обичам, да знаеш  bouquet

# 11
  • В офиса
  • Мнения: 3 995
Веднъж бях 'изгубила' чантата на количката, пълна с разни бебешки дрешки и играчки. Всъщност чантата беше оставена на една катерушка, а ние щъкахме по площадките. Много ме хвана яд, най-вече на мене си. И след 2 седмици, излизаме отново, чантата си виси на катерушката, така както я бях оставила и не липсваще нищо.  Thinking
Оказа се, че хората от едно от дюкянчетата наблизо я видяли, решили че някой си я забравил, и за да не я открадне някой, я прибрали. Обаче на мен и през ум не ми мина да питам там. После, като никой не си я потърсил, я изнесли пак на същото място.
Дано и ти да намериш якето.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 958
Моят син се прибра без яке миналата седмица.Оставил го е в у-ще .На другия ден го е търсил във всички стаи , но не го намери....Аз загубих надежда ,че ще си го донесе обратно.

Дано да намериш вашето яке. Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 421
 Като бях малка и веднъж вървим с майка ми, а аз съм си преметнала на ръчичката едно елече(тип днешните суитчери) и си държа ръката пред гърдите. В един момент майка ми ме пита къде е елечето, а аз чинно си придържам ръката сгъната пред гърдите, но елечето го няма. Честно Ви казвам въобще не съм разбрала кога е паднало. Тогава майка ми ми се накара, че съм разсеяна. Върнахме се и една баба тъкмо го прибираше. Ей, голям зор да я убедим, че е наше. Сега като се замисля - мама и тя е била разсеяна, ама ми се накара на мен.
 
Дано и Вие имате късмет с намирането!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Дано си намерите якето.
Аз имам два детски спомена за загубено - единият път една жилетка. Ходихме от предучилищната на разходка и аз като твоята дъщеричка съм я посяла някъде и не се намери. Вторият път ми бяха подарили за нова година нови ръкавици и аз ходих да правя снежен човек и ги сложих на него, като се сетих да си ги потърся някой ги беше прибрал. Много ми беше мъчно, защото ми бяха подарък.
А вчера като се прибирах видях на подлеза метнато дамско сако. Сигурно някой го е носил провесено на чантата си и то се е изсипало. Бяха го оставили хората на видно място ако си го потърсят да го намерят.

Общи условия

Активация на акаунт