имам нужда от информация (болки в корема)

  • 1 455
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Здравейте, мами
бих искала да попитам нещо,тъй като незнам откъде  бих могла да получа отговор,освен оттук.
Аз съм бременна  в 10седмица,случи се така,  че снощи имах болки в корема,наподобяваха като менструални болки,които продължиха около час някъде.Днес се появиха отново и беше за малко.Опитах се да се свържа с лекарката , но не успях.Нормално ли е да боли така?Случвало ли ви си е и на вас?Много ще съм ви благодарна ако ми дадете отговор....и дано той не е лош Sad

Последна редакция: ср, 25 окт 2006, 13:34 от Reza

# 1
  • Мнения: 750
Не ми се случвало. Но, макар и да не си открила лекарката, занеси се на преглед при друг лекар. И то още днес. Не разчитай само на успокоения без преглед. Дано не е сериозно.

# 2
  • Мнения: 2 891

Направи всичко възможно да намериш АГ-то си! По-добре да вдигнеш пушилка излишно, отколкото да стане беля.

# 3
  • Мнения: 3 334
На мен ми се е случвало,но ми изписаха хапчета,така,че отивай при лекаря да не стане беля Hug

# 4
  • Мнения: 143
Ети, успокой се! Нормално е да чувстваш такива болки до края на 3-ия месец! При мен също беше така, особено в началото.Пази се, не се натоварвай и си почивай повече.За твое успокоение можеш да споделиш с гинеколога си.
 Лека бременност ! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 897
Съветвам те скоро да идеш да те прегледат,не са никак безобидни тези болки.Не се натоварвай по никакъв начин Peace

# 6
  • Мнения: 2 040
Отивай на лекар, може да ти препишат хапчета, а може просто да те е болял нещо корема ..
Не разчитай на нас , а намери ако трябва друг лекар, но да те прегледа, че първите 3 месеца са леко рисковани .. ама ти го знаеш  Peace

# 7
  • Мнения: 7 803
или са някакви контракции, което не е добре или е от разтягане на матката. при всяко положение веднаги бих отишла на лекар. дано всичко е ок  Praynig

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Така не може да се гадае - отивай на лекар и дано всичко да е ОК Peace

# 9
  • Мнения: 14 133
На мен ми се е случвало,но ми изписаха хапчета,така,че отивай при лекаря да не стане беля Hug
Peace Peace Peace

# 10
  • Мнения: 3 322
Не се притеснявай - матката започва да се разтяга и е нормално да те боли ( особено с първа бременност) , въпреки това отиди на лекар, но ако е възможно да не те преглежда вагинално а с ултразвук.

# 11
  • Мнения: 2 019

Направи всичко възможно да намериш АГ-то си! По-добре да вдигнеш пушилка излишно, отколкото да стане беля.

Peace

# 12
  • Мнения: 1 233
Иди на преглед. При доста жени я има тая болка, изписват ношпа. Но иди все пак да те погледнат.

# 13
  • Мнения: 189
Ами на мен лично, по време на бременностите ми, не можеше да ме успокои нищо друго освен лекарското мнение. Може да има проблем, може и да няма (стискам палци да е второто), но няма смисъл да го мислиш. Отиваш при първия АГ за които знаеш, че е кадърен и има добра апаратура. Въпроса е да се успокоиш, после пак си ходи при твоята лекарка.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 227
или са някакви контракции, което не е добре или е от разтягане на матката. при всяко положение веднаги бих отишла на лекар. дано всичко е ок  Praynig
На лекар и дано не са контракции.

Общи условия

Активация на акаунт