Много ми е лошо сутрин

  • 3 598
  • 40
  •   1
Отговори
Здравейте, ами аз съм малко нова в тази област понеже сам в третия месец,неможах да намеря отговора на моя въпрос във форума та реших да се престраша да ви питам.Много ми е лошо сутрин и повръщам винаги рано сутрин.Лекарката ми каза да пия сок още докато си отворя очите,та да не ми е гадно като повръщам а от сока да ми сладни.Да подейства но все пак при вас как е било,как сте се справяли с това, защото понякога ми е много гадно и целия свят ми е крив докато не хапна нещо и не се оправя.Моля ви за съвет.Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 8 505
Лекарката ми каза да пия сок още докато си отворя очите,та да не ми е гадно като повръщам а от сока да ми сладни.

Това за мен е абсурд.Сокът ти дразни още повече стомаха и повръщането ти е гарантирано.
Съвет не мога да ти дам,не ми е ставало лошо,не ми се е повръщало.При повечето жени дискомфортът спира с образуването на плацентата (към края на 3.м).

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз хапвах сирене, хляб, кашкавал, това още като се събудя, иначе повръщах.

# 3
  • Мнения: 9
При нас много помага айрян, но предполагам, че е строго индивидуално за всяка жена. Стискай още малко, за хубаво е! Simple Smile

# 4
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
На мен ми бяха казали до леглото си да имам сухари, обикновенни бисквити или солети. Още като си отвориш очите, хапни малко от тях, бавно. Те ще попият стомашните сокове и няма да ти се повдига толкова много, защото стомаха не е празен.
Ако гаденето продължава, има инжекции които могат да го спрат за известно време.
Аз бях доста зле втория път и знам, че имат ефект.

# 5
  • Мнения: 419
И аз закусвах веднага щом си отворя о4ите,а също пиех много газирана вода-от нея се оригвах Embarassed и ми ставаше добре на стомаха.

# 6
  • Мнения: 1 104
Тестените изделия подтискат гаденето - поне при мен това действаше- бисквитки, солети. Но към средата или края на третия месец поне при мен всичко се оправи. Пожелавамти успех и търпение.

# 7
  • Мнения: 598
чипс, солети, солени бисквитки хапнати още преди да станеш от леглото, това препоръчват на запад, на мен ми помагаше. на мен ми прилошаваше не само сутрин, тези неща ми помагаха. Успех и споко, скоро съвсем ще мине прилошаването.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 527
Не искам да те стряскам,но аз съм вече в 5 месец и не съм се отървала от тези досадни неразположения.На мен лично абсолютно нищо от до тук изброеното не ми помогна,стискай зъби и се надявай да ти мине скоро.Успех.

# 9
Миличка ,
при всеки е различно, но опитай с няколко неща за да разбереш от кое ти е по-добре.
На мен много ми помагаше леко кисела ябълка. От портокаловия сок ми ставаше лошо.
Опитай - солети, сухари, чай от джинджифил с лимон и мед или само гореща вода с мед.

Лошото ще мине ....

Лека бременност !!!

# 10
  • Мнения: 1 183
Ами да това повръщане е неизбежно за някои в началото,но трябва да хапваш по нещо като станеш,а за соковете незнам newsm78

# 11
  • Мнения: 2 040
Не мен въобще не ми се повръщаше през бременността, но от сока още повече ще ти се гади ... по- добре си прави айрянче или кусни няколко лъж. кис. мляко ..  Peace
по принцип като ми се гади, само това облекчава напора ..  Laughing

# 12
  • Мнения: 855
Вземи си едно пакетче солети до леглото и като се събудиш преди да станеш изяш няколко  Peace
На мен това ми помогна. Когато започнах да го правя спрях да повръщам и не ми беше толкова зле сутрин  Wink
Пробвай, ако не ти помогне поне няма да ти навреди. При всеки е различно.
Лека бременност   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 897
Лекарката ми каза да пия сок още докато си отворя очите,та да не ми е гадно като повръщам а от сока да ми сладни.

Сокът дразни още повече,не го пий NaughtyНа мен гинекологът ми го е казвал.Когато ми ставаше лошо-хапвах една-две солети,определено ми действаше добре.
Потърпи още малко,следващия месец ще си забравила за всички тези неприятни усещания PeaceЗа съжаление са неизбежни-хормони...

# 14
  • София
  • Мнения: 3 271
Тестените изделия подтискат гаденето - поне при мен това действаше- бисквитки, солети. Но към средата или края на третия месец поне при мен всичко се оправи. Пожелавамти успех и търпение.

И аз ядях тестени изделия - помагаше горе - долу. А една приятелка ( само да не стане скандал сега) пиеше сутрин на гладно около 1/2 капачка уиски  Sick - много и помагаше, аз я гледах така  Shocked #Crazy #Crazy, ама на нея си и беше добре.

Общи условия

Активация на акаунт