Пъпки?!?

  • 1 307
  • 12
  •   1
Отговори
Здравейте!
Искам да ви питам от кои храни излизат пъпки по лицето?
Знам само за шоколада и може би месото,но ще се радвам ако споделите и други Simple Smile

# 1
  • Мнения: 242
От кафе също.

# 2
  • Мнения: 2 724
По принцип - от всичко мазно, когато се прекалява .

# 3
  • Мнения: 5 665
 FlutterСпоред мене при всеки е различно. Ако имаш пъпки сигурно ли е че е хранително, има и други фактори които влияят. Но иначе да от шоколада, от яйца също, абе изобщо от бързо развалими продукти /основно/. Party

# 4
  • Мнения: 8 505
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=20&id=2958
Това открих.Но като цяло информацията е доста противоречива-едни напълно забраняват шоколад,кофеинови напитки и безалкохолни,а други само ги ограничават.

# 5
  • Мнения: 2 897
За себе си съм забелязала,че като прекаля със сладкото кожата ми се разваля,газирани напитки не пия,нямам наблюдения относно ефекта от честата им употреба Peace

# 6
  • Мнения: 739
шоколад и ядки

# 7
  • Мнения: 9 063
Индивидуално е...
На мен пъпки ми излизат като не си почиствам добре кожата. От храна не.
Има хора, които са си алергични към шоколад например и от него йм излизат пъпки.

# 8
  • MUC
  • Мнения: 297
Както са написали и други - при всеки е различно. Аз за себе си не съм забелязала определени храни да ми влияят, но стресът, хормонални колебания, както и най-малката проява на мързел в грижите за кожата веднага избиват при мен в едни тлъсти, дълбоко разположени пъпки, които ужасно болят и оставят белези...  ooooh! Дори в пубертета не бях така, не знам какво ми става...  Tired

# 9
  • Мнения: 528
При всеки май е индивидуално, на мен от шоколад не ми излизат пъпки.  Simple Smile
Чувала съм, че газираното, мазното, честата употреба на храна с високо съдържание на консерванти и въобще всички кофти храни от рода на Макдоналдс и КФС развалят вида на кожата Naughty

# 10
  • Мнения: 9 063
Макдоналдс и КФС развалят вида на кожата Naughty
Te организма ти развалят и здравето, ти за кожата се кахъриш Laughing

# 11
  • Мнения: 528
Макдоналдс и КФС развалят вида на кожата Naughty
Te организма ти развалят и здравето, ти за кожата се кахъриш Laughing

 newsm10 както се казва, здравето от вътре личи от вън

# 12
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ето това открих преди време:
 • Разпространен мит е, че шоколада предизвиква акне. Експериментите, направени в Университета в Пенсилвания и Американската Академията Навал (U.S. Naval Academy) показват, че консумацията на шоколад – дори всекидневно – не оказват въздействие за появата на акне. Професионални дерматолози днес не свързват акнето с хранителния режим на човека.


Прочетете тук
Материала е третия на страницата: ЗНАЕТЕ ЛИ ВСИЧКО ЗА ШОКОЛАДА?

Общи условия

Активация на акаунт