Започвам яростна борба със стриите!

  • 4 559
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 860
 Така...Знам колко много теми има за стриите, знам колко непобедими са и знам какъв удар по самочувствието ми са. За това от 3 дена съм твърдо решена да се преборя. Имах си малко целулит, който преборих без да искам с редовни масажи в банята с ръкавици, но гадните чертички са си там и това не ми дава мира. За информация - нося си ги от 12 години с мен и мисля, че е време да се разделим или поне наполовина да ги залича.
 
 Идеята ми е следната. Има едно масло , за което упорито се твърди, че заличава задоволително белези, стрии и бръчки (сега ще оставим пластичните хирурзи без работа  Mr. Green). Мажа се редовно сутрин и вечер с масажи и както си е редно и очаквам резултат. 

 Има ли някой, който иска с мен да се пробва без значение с какви методи и да се поддържаме, защото при мен ентусиазма както се появява така и изчезва.  ConfusedДапробваме всякакви неща, да събираме идеи и да следим резултатите.

 Аз ще си направя снимка утре и ще направя нова след един месец да отчетем нещо, може + пък може и някой по-голям -  Tired

 

# 1
  • Popovo
  • Мнения: 571
Аз също имам стрии, но не правя нищо по въпроса, така че ще следя темата.

# 2
  • Мнения: 625
     И аз имам стрии,но съм се примирила сякаш CryКажи ми нещо повече за това масло,колко струва,как се използва,колко време.....може пък и да пробвам!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Знаеш ли и аз колко искам да си махна стриите, имам ги от като бях на 13 години, сега съм на 23.
Мазала съм се с разни неща, но уви Sad
Моля те, ако видиш по себе си резултат, задължително казвай Hug

# 4
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз имам но се мажа всеки път с различни неща.Мазала съм се с Мама Донна,едно мазило на Регал ,Дева,сега на Рубела.Не съм много обнадеждена,
Това колко струва и от къде мога да си го купя ???

# 5
  • Мнения: 2 196
Записвам се за темата,за да я следя и да  ги борим заедно тия гадини. Laughing
Моите са от бременния ми период и по-голямата част от тях са на корема ми - забравих за късита блузки,който толкова обичах.
Аз съм много много несериозна по отношение на мазането,обаче този път ще се постарая да не е така. Blush
Само трябва да измисля с какво да се мажа. newsm78
Това масло,което ти го имаш,дали ще го намери в БГ? Thinking

# 6
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох от това нещо отърване май няма и пластична операция много не помага. Питала съм различни хирурзи и те ми казват, че можеш евентуално да ги посмекчиш, ако са пресни не повече от 1г. с мазила, чрез рязане може само частично да се отървеш от тях. Аз има на гърдите след раждането, а се мазах с какви ли не скъпи и евтини мазила, по 2 пъти на ден, но не можах да спра появата им. Малко съм скептична, но ако има резултати, ще се впиша и аз с проба. Ще следя темата с интерес.

# 7
  • Мнения: 2 196
Ако не друго, поне ще се се сдобием с по-еластична и подхранена кожа. Peace

# 8
  • Мнения: 2 197
Защо не опитате Мустела, крема за третиране на съществуващи стрии? Аз ползвах техния крем за мазане от 4-тия месец, нямам една чертичка, а бях качила 17 кг. Много добра козметика е и твърдят, че е специално разработена за този тип кожа. Аз лично се съмнявам, че вече появили се стрии могат да изчезнат, но  може би ще понамалеят малко.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Идеята не е лошо. И аз ще се фотографирувам, но ми се струва, че поне няколко месеца тряба упорито да ги мажа... Смятай какво мацане ще настане, по цялото телесо...
Нищо не губим, затова се фащам на хорото. Току-виж открием топлата вода.

Аз искам да попитам тези дами, които са се смазали с това-онова и нямало ефект, колко дълго и постоянно са ползвали мазилата си? М?

# 10
  • Мнения: 2 196
Ми при мен ефект никакъв от нищо,ма тъй щот мързел голям,непреборим,неизлечим. Embarassed
Почвам да се клепам с голям ентусиазъм,но пък ентусиазмът при мен се оказва доста летливо вещество. Blush

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Основната идея на всеки крем е, че трябва да се ползва изключително редовно, нали?
Затова тези дни ще измисля какво да си купя против стриди, стрий и там каквото беше още (много михаресват тия наименования пък) и ще обявя война. Да видим докъде ще я докарам.
Успех на Вас!  Peace

# 12
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Как ми се иска да се включа в битката, ама нещо не съм обнадеждена за крайния резултат. Трудна работа е това!

# 13
  • Мнения: 9 894
не си спомням да съм чела толкова нахъсана тема за борба със стриите, затова непременно ти пожелавам успех и ти стискам палци! А и наистина ми е интересно какъв успех ще имаш!

# 14
  • Мнения: 2 196
тити, винаги ни остава търкането с кораловата гъба,като краен и доказано успешен метод. Joy

Общи условия

Активация на акаунт