Гипсова шпакловка

  • 3 455
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Моля, който скоро е правил ремонт, или пък строи ново жилище, или просто знае да ми помогне за цените на шпакловките. За вътрешна термоизолация на външните стени залепихме стиропор, това направихме сами, но със шпакловките не можем да се справим и затова ще наемаме майстор. Колко ще ни струва ориентировачно  на квадратен метър шпакловка с термофлекс върху стиропора, като тук сме приготвили една мрежа и ъгълчета за прозорците и след това шпакловка със  сатен- гипс ?

# 1
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Само работа за термофлекса и сатен-гипса 2.50-3 лв/кв.м.  (зависи от товаколко равно сте си налепили стиропора и какви са и изискванията за гладкост Wink Това е цена, ако не се вади площта на прозорците, иначе се заплаща на линеен метър за ъгълчето.
сатен гипса би трябвало да е около 1лв/кв.м, а термофлекса 1.5-2лв

# 2
  • Мнения: 2 274
На нас ни искаха 6 лв./м2 за гипсова шпакловка  Shocked и ние се отказахме и баща ми дойде и направи всичко! Все пак това беше лятото в разгара на строителните работи!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 951
Ние правим в момента гипсова шпакловка на  стените.Става.Купували сме материалите.Правят я мъжа ми и един негов братовчед,който се занимава с ъс строителни дейности в ежедневието си.

# 4
  • София
  • Мнения: 978
Гипсовата шпакловка струва между 8-10лв/м2 /труд и материали/
Обръщането на прозорците върви от порядъка на 15-16лв/м.л. /труд и материали/

При положение, че Вие вече сте закупили материалите
Трудът за шпакловка с ТЕрмофлекс /на циментова основа/ върви между 3 и 6лв/м2
- за обръщането на ъгли 6-7лв/мл.л. като тук може да се спазариш да влезе и гипсовата шпакловка и изшкуркването.
Извинчвай не погледнах от къде си, цените за които пиша са за София.
Успех

# 5
  • Мнения: 191
Много благодаря на всички, които ми отговориха. Помогнахте ми много в предварителните разчети на средствата. Сега остава да търсим добър майстор.

# 6
  • Мнения: 1 220
А може ли някой да ми препоръча майстор за подова замаска, ако така се казва, за подравняване на пода.
Благодаря ви предварително!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 2 827
по принцип гипсовата върви 4 лв/кв м - сведения отпреди 20 дена

Общи условия

Активация на акаунт