Оргаметрил - странични ефекти

  • 9 826
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 955
Здравейте, мами и бъдещи мами!
Искам да ви попитам за нещо - имам  закъснения в цикъла и много , ама мнооого силен предменструален синдром - най-малко десетина дена и т.нат. Гинеколожката ми предписа Оргаметрил, който аз много се притеснявам да вземам заради страничните ефекти. Бихте ли ми казали, ако някоя от вас го е пила и е имала (или нямала ) неприятни странични ефекти.
Благодаря ви предварително! Two Hearts

# 1
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Абе да ти кажа честно, пила съм, но съм много объркана.На мен ми го предписаха против кървене (но кървенето спря само за няколко дни).Имах кръвотечения постоянно с неизвестен произход и съм изумена че трябва да го пиеш предвид оплакванията ти.Затова ще се въздържа от мнение и съвет, за да не те объркам.Нищо чудно аз да не съм го пила по предназначение.А колкото до страничните ефекти, не съм имала такива

# 2
  • Мнения: 955
Е, поне ме успокои малко за страничните ефекти.. Не знам защо ми ги изписа тези, бяха някъде около пет лева само и се чудя дали не са много стари и с недостатъци   Rolling Eyes. Не знам какво да правя , никак не ми се пият лекарства... Sick

# 3
  • Мнения: 701
viollasy , аз го пиех за повишаване нивото на прогестерона!ОРГАМЕТРИЛ има различни приложения ако се пие по различни схеми!Приемах го три месеца за по 10 дни /сутрин и вечер/ като започвах от 16 ден на цикъла.Неприятни последици нямам а и нямах-ако разбира се изключим 4-5 килца отгоре.
И между другото този месец ми беше първия след лечението и лелката пристигна ненадейно и то без ежемесечните болки и успокоителни. Wink

# 4
  • Мнения: 955
Да, titini, и при мен проблемите май идват от намалени нива на прогестерона. Иначе схемата мие абсолютно същата, само че по едно хапче вечер. Притеснявам се защото пих едни много безобидни за възпаление скоро и просто не можех да се отлепя от възглавницата, гадене, повръщане, светвъртеж, ужас.
На теб благодаря за инфото  Hug

# 5
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Надявам се, че докторите си знаят работа.Аз на моя му вярвам.Не мисля че има причина да не ги пиеш.Определено схемата е доста различна от мойта - аз ги пиех всеки ден в продължение на 14 дни.Така че - действай.Ако все пак почустваш нещо кажи на доктора си, но мисля че няма да има проблеми.И да оздравееш!!!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт