preporuki za naj-dobri lekari za sekzio na bliznaci wuw VIP- AG Varna

  • 2 276
  • 17
  •   1
Отговори
Zdrawejte, bude6ti i biw6i mami na bliznazi, molq wi, bihte li me orientirali za naj-sprqganite imena na spezialisti wuw VIP otdelenieto, za6toto iskam da wzema naj-dobroto re6enie za moite beb4eta

# 1
  • Мнения: 13 512
Пусни търсачката-има много такива теми за ВИП-а на АГ болница.

# 2
  • Мнения: 7 640
ако чакаш повече отговори- пиша на кирилица Peace

# 3
  • Мнения: 7 803
какво значи бивши мами на близнаци  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 13 512
какво значи бивши мами на близнаци  Rolling Eyes
Да пази Господ Shocked

# 5
  • Мнения: 4 965
какво значи бивши мами на близнаци  Rolling Eyes
Да пази Господ Shocked

И аз се изцъклих от този израз. Направо ми настръхнаха косите. "Бивши мами" няма като понятие, но ми навява такива асоциации, че наистина да пази Господ!

И аз моля - пиши на кирилица и по възможност първо обмисляй какво пишеш.

# 6
  • Мнения: 7 803
може би е искала да каже настоящи  Rolling Eyes надявам се, че това е имала предвид

# 7
ох, какво сте се задулбали в тая дума?? това форум за помощ ли е или час по български?мисля, че е пределно ясно, че говоря за вече родили майки- грешка на езика ! Очаквах да получа ценна информация от вас и съвети, а не критики за стила ми на писане....... Confused

# 8
  • Мнения: 7 640
ох, какво сте се задулбали в тая дума?? това форум за помощ ли е или час по български?мисля, че е пределно ясно, че говоря за вече родили майки- грешка на езика ! Очаквах да получа ценна информация от вас и съвети, а не критики за стила ми на писане....... Confused

щото под бивши майки сещаш ли се какво се разбира.
А и ти пусна темата и зачезна...
Сега се завръщаш сърдита  Crossing Arms
Поне намери ли си лекар?

# 9
  • Мнения: 1 419
Буболина, не е въпроса в часа по български - просто "бивши" наистина звучи стряскащо - на мен лично ми настръхна косата като го прочетох, пък макар и да знам, че е грешка на езика - има `Редкатирай` бутон да се поправят такива грешки  Wink

А относно въпроса ти - с тоя тон аз лично не бих разчитала на много помощ  Peace Вече са те упътили към търсачката, а аз ще те насоча и към частта `Здравни`  Simple Smile

Ааа, и още нещо - форумът е за ВЗАИМОпомощ, не само за помощ - и тук, както навсякъде си има правила, така че ползването на кирилица, както са ни помолили е желателно да ползваме, за да е по-лесно за всички   Crazy

# 10
  • Мнения: 2 839
Големи сте квачки  smile3533 Веднага набрахте момичето  smile3540
Аз го разбирам като бивши бременни с близнаци или бивши предстоящи им да търсят доктор за израждане на близнаци  Mr. Green Mr. Green

По темата ... Най-препоръчван и без нито едно оплакване май, е Танев. Той е и шеф на ВИПа. Също и Александров, но мисля че той позаряза тази дейност с изражданията.
Друг за който не съм чула лошо е Георгиев. НО! Знам, че са двама с тази фамилия в АГ, а не знам малко име. Само знам, че е къмто 40 годишен и с брада  Mr. Green
Най-добре иди говори с Танев.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Аз раждах при Жоро Георгиев той ми следи и бремеността,доволна съм от него и за Танев съм чувала добри отзиви ти си реш.Аз като раждах нямаше ВИП-етаж и ми донесоха двете бебета да си се оправям сама,та се наложи да плащам и на акушерките ,за да си свършат работата,а доктора ми вкарал още един лекар-въпросния Танев, в операционната,защото беше спешно,че уж щях да раждам нормално,но тоновете на бебетат се изгубиха, та ми излезе като Вип раждане,но няма значение въпроса е че всичко мина ок.
Леко раждане ти желая и по малко нерви че тепърва ще ти трябват

# 12
  • Мнения: 2 839
А! За този Георгиев говоря аз. Жоро Георгиев. Не знам Георги ли е, Жори ли е, ама е той  Mr. Green

# 13
diva i rosi, много ви благодаря за полезните отговори. аз също мисля, че Танев ще е най-добрият ми избор за АГ. Радвам се, че все пак някой отговори по темата  Hug
освен това малко реших да променя темата , за да разбера дали като попитам мамите за най-добри лекари за секцио във Варна като цяло,  ще има единодушие за друг спецалист. Ако имате впечатления за други добри лекари, моля, споделете Simple Smile

# 14

Здравейте, вече родили и бъдещи мами на близнаци, моля ви, бихте ли ме ориентирали към най-спряганите имена на специалисти за израждането на близначета във Варна, защото искам да взема най-доброто решение за моите бебчета. Трябва да се ориентирам вече, защото съм в началото на седми месец !! Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт