Има ли мами, които посещават фитнеса "Спайдърспорт"?

  • 1 186
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 108
От няколко години "познавам" (виртуално Simple Smile) Галя и Милко, треньорите в Спайдърспорт. Честичко "ходя" до чудесния им сайт и форум. Много ми се иска да се позанимавам известно време там, или поне да се консултирам на място относно програмата си, но ме притеснява, че нямам никаква информация за цените им. Фитнесът се рекламира като "студио за персонални тренировки", където се работи само с карти за постоянни посетители. Нормално е персоналното внимание и времето, което отделя инструкторът за теб, да се заплаща на по-висока тарифа. Но на сайта им не се посочват цени, а в единствената темичка във форумите, където се е обсъждал новия фитнес, въпросите за цени са оставени без отговор. Естествено, аз започвам да си мисля, че сигурно няма да мога да си позволя да ползвам услугите им. Има ли мами, които посещават този клуб и могат да хвърлят светлина по въпроса? Аз знам, че и Милко, и Галя са много любезни (дори бях писала преди време един имейл на Галя и тя ме покани да отида в клуба им да се запознаем), но се притеснявам да не се получи като че влизам в магазина с голяма кошница, пък не мога нищо да си купя. Embarassed

Благодаря предварително! Ако има някаква причина цените и тарифите да не се огласяват, може и на лични.

# 1
  • Мнения: 1 568
Не мога особено да ти бъда полезна, защото до сега не съм ходила в техния фитнес.
Знам, че от скоро има занимания по йога при тях. Еднократната тренировка е 8 лева.
Мисля да пробвам и да съчетая йогата с досегашните си тренировки.
Не вярвам да е скъпо, но все пак всеки тълкува различно това понятие.

Следя с интерес темата.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
от известно време не тренирам, заради травма, която обаче не е причинена от тренировки. Simple Smile

когато започнах (с откриването на залата), тренирах заедно с галя. не помня колко плащах. след известно време тя прецени, че съм достатъчно напреднала да нямам нужда от постоянен надзор и съответно цената на тренировките спадна. правеше ми програми и ми хвърляше по едно око и, разбира се, беше винаги на разположение за въпроси и помощ.
последно ми се върти в главата, че плащах карта по 50 лв за 4 седмици или нещо в този порядък.

най-лесно е да им се обадиш и да ги попиташ какви са цените в момента при различните варианти на трениране.

# 3
  • Мнения: 9 063
Няма нищо срамно да попиташ за цените - все пак, в България живеем, нормално е първо да питаш,после да купуваш Laughing
В крайна сметка, не всеки може да си позволи да плаща на индивидуален треньор, така че ако цената те устройва, купи си карта и започни да посещаваш Спайдъра.
Единственото, което мога да кажа със сигурност е, че ще останеш супер доволна от всичко, което ще ти предложат като услуга там Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 3 108
Няма нищо срамно да попиташ за цените - все пак, в България живеем, нормално е първо да питаш,после да купуваш Laughing
 

Там е въпросът, че съм питала Галя (в имейл) , обаче тя не ми отговори конкретно, само ме покани да се запознаем и да поговорим, което ме навежда на мисълта, че може би цените се образуват на различен принцип от този в другите клубове...индивидуално?

# 5
  • Мнения: 9 063
Най-вероятно цената зависи от това как точно ще работятс  теб и от какво има нужда тялото ти.
Индивидуално е, затова те е поканила лично да говорите за тези неща.
Не се чуди, ами си уговорете удобен ден и час.
Няма да съжаляваш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт