Да питам и тук

  • 571
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 838
Момичета, искам да купя на Ивета обувки с принцеса на Дисни. Миналата година наште й донесоха маратонки със Снежанка от Париж, но вече й умаляват. Страшно ми се иска Дядо Коледа да й донесе нови. Някой да е виждал такова нещо някъде в София?

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Виж по магазините за обувки, в които се предлагат обувки на Barbie.

# 2
  • София
  • Мнения: 83
Има едно магазинче в единия край на градинката, която е близо до ъгъла на "Солунска" и "Граф Игнатиев". Там продават неща на Дисни. Разпитвах и ми казаха, че засега са взели лиценз само за текстил (костюми), но бяха в преговори и за другите неща - играчки и аксесоари. Ако искаш иди на място и провери. Имат страхотни костюми, особено за момичетата - роклите са същите като във филмчетата. Само дато аз имам момче ... и не мога да се възползвам.  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
а къде е ъгълът на солунска и графа  newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 83
Добре де, близо до ъгъла - все пак е ориентир. Самата градинка е на Солунска, но е на 20 метра от Графа.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 838
Добре де, близо до ъгъла - все пак е ориентир. Самата градинка е на Солунска, но е на 20 метра от Графа.

Да, благодаря, ориентирах се горе-долу, ще проверя. Simple Smile Само да попитам - на самата "Солунска" ли е магазинчето или някъде по преките около градинката?

# 6
  • София
  • Мнения: 83
В единия край на градинката е. Точно до магазинчето има заведение. Мисля, че лесно ще го намериш, като се има в предвид големината на градинката  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 2 838
В единия край на градинката е. Точно до магазинчето има заведение. Мисля, че лесно ще го намериш, като се има в предвид големината на градинката  Laughing

Ще проверя и ще докладвам! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт