Имам нужда от вашата помощ

  • 643
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
здравейте имам проблем със забрменяването.Преди три години ме оперираха от апендицит но се получиха усложниения.Сега се лутам по лекари,идната седмица ще ходя във София в МАЙЧИН ДОМ при Доктор ФИЛИПОВ.ИМАМ НУЖДА ДА ПОГОВОРЯ С НЯКОГО СЪС МОИТЕ ПРОБЛЕМИ .БЛАГОДАРЯ ВИ.


Цитат
zdraveite imam problem sas zabrmenjwaneto.Predi tri godini me operiraha ot apendicit no se polu4iha oslugnenij.Sega se lutam po lekari,idnata sedmica 6te hodj waw sosij w MAI4IN DOM pri Doktor FILIPOW.IMAM NUGDA DA POGOWORQ S NQKOGO SAS MOITE PROBLEMI .BLAGODARJ WI. Simple Smile

----------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 14:20 от Сънчи - Пънчи

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей и добре дошла! Първо, ще те помоля да пишеш на кирилица, защото ще е по-удобно за четене. Сега дай малко повече информация какви точно усложнения се получиха, какво лечение сте провели до сега и какво следва. Тук всички момичета са страхотни и ще откликнат, но ни е нужна повече информация за състоянието ти и притесненията, които имаш; пожелавам ти да не се задържаш дълго при нас, въпреки че атмосферата тук е невероятна  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 35 937
zdraveite imam problem sas zabrmenjwaneto.Predi tri godini me operiraha ot apendicit no se polu4iha oslugnenij.Sega se lutam po lekari,idnata sedmica 6te hodj waw sosij w MAI4IN DOM pri Doktor FILIPOW.IMAM NUGDA DA POGOWORQ S NQKOGO SAS MOITE PROBLEMI .BLAGODARJ WI. Simple Smile
Не мисля, че д-р Филипов е най-добрият избор . Вярно е, че е добър хирург и прави страхотни лапароскопии и т.н, но мисля че е по-добре да посетиш клиника по репродуктивна медицина. Мое мнение

# 3
  • Мнения: 405
Здавей! Подкрепям напълно мнението на denis за Филипов.Но нека не те объркваме допълнително.Отиди,срещни се с него,виж какво ще каже,но потърси мнение и в клиника за репродуктивно здраве.
Успех Hug

Общи условия

Активация на акаунт