Малките ромеовци.........

  • 547
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Здравейте на всички майчета.Искам да Ви споделя нещо свързано със сина ми и да ме посъветвате да ли постъпвам правилно.Сина ми е на 4год. и изпитва невероятна привързаност към едно от момиченцата в градината. Kissing Heart Flowers Bouquet То всеки ден и подарява нещо/ обира градинките със цветя,на мама фибите и ластиците и тн.т./.А и като цяло е много внимателен към момичетата и в градината всички го наричали Берк кавалера.Помагал им за всичко,защитавал ги от другите по-буйни момчета,абе с една дума малък Донжуан.И аз не го спирам,не го и подстрекавам да прави каквото и да е ......... newsm78 Но тъй като ме и първо дете незнам дали постъпвам правилно като не се меся и дали не трябва да поставя някаква граница.Тъй като на няколко пъти една, две майки ми направиха забележки,че децата им започнали да подражават на моя син и почнали да искат и те да подаряват разни неща на децата , а според тях това било голяма глупост,защото те били още деца.Аз не мисля като тях и затова искам да чуя и вашето мнение.Много благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 474
Аз бих се гордяла с такъв син   Hug  Виж за подаръците newsm78, може би да се ограничите с цветята   bouquet

# 2
  • Мнения: 2 700
Най-добре е да оставиш нещата такива каквито са. Тези първи детски влюбвания са периоди, които отминават. Хубаво, обаче, би било да му остане галантността като начин на поведение.

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Това, че внимателен и кавалер е само за адмирации  Grinning
Иначе за подаръците може да си поговорите, че не е нужно да засипва момичето с подаръци, а вниманието му е достатъчно и може би, когато има случай ще й подари нещо по-голямо. Разбира се не казвам да спре да й подарява разни джунджурийки на 100 % - ех, ако повече мъже имаха такива импулси .... Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
защо не го посъветваш вместо да обира домашните "красоти" и да ги подарява, да рисува картинки, да прави апликации и т.н. и да ги използва за подаръци?

# 5
  • Мнения: 1 425
защо не го посъветваш вместо да обира домашните "красоти" и да ги подарява, да рисува картинки, да прави апликации и т.н. и да ги използва за подаръци?

Оооооооооо.... и това правим,дори последния шедьовър беше,че скъса една моя огърлица/не е скъпа от пластмасови мидички/ и решил да ги ниже на ново и да прави гривна на въпросната госпожица......... Rolling Eyes Не му се скарах,защото много ме зарадва изобретателноста му,но.......докъде ще стигне така незнам.Затова започнах да се замислям............ newsm78 newsm78 newsm78

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Хъх...
И аз в ДГ имах един такъв приятел. И се карахме с приятелката ми, заради него.


...не виждам какво те притеснява. нека повече момченца са като сина ти. Би било радостно!

Общи условия

Активация на акаунт