Отговори
  • Мнения: 98
Чух някъде,че имало уред,който изсмуква влагата от жилището и предпазва от конденз.Имаме стархотен такъв проблем у дома. Rolling EyesМамчета,дайте повече информация къде го има,цена,впечатления,ако някой ползва.Приемам всякакви съвети как да се справя с тази проклета влага!Благодаря предварително!  newsm53

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 3 322
Аз имам само в банята което си е в норми , но понеже много ме дразни, купих от петте кьошета едно приспособление - нещо като кошче за мивка и отгоре се слага едно пакетче с гранули които абсорбират влагата в контейнерчето отдолу. Цена около 10-15 лева със кошчето - после купуваш само гранулките - 5 лева ако не се лъжа. Стига за доста време, но то си зависи и влагата колко е . Съседка моя ми го купи ако проявяваш интерес пиши на ЛС ще я питам за адреса. Иначе като се нанесохме в новото жилище имахме страшна влага навсякъде, и само външната изолация ни реши проблема.

# 4
  • в стаята
  • Мнения: 469
Чух някъде,че имало уред,който изсмуква влагата от жилището и предпазва от конденз.Имаме стархотен такъв проблем у дома. Rolling EyesМамчета,дайте повече информация къде го има,цена,впечатления,ако някой ползва.Приемам всякакви съвети как да се справя с тази проклета влага!Благодаря предварително!  newsm53


В нас е същата работа. Мухлясва махаме със Саво, след една две седмици отново се появява. Миналата година сложихме външна изолация и отново, верно по малко беше но пак имаше. Това лято сложихме и отвътре да видим тази зима как ще бъде. Ако някой може да каже къде във Варна мога да намеря това "кошче". Благодаря

# 5
  • Мнения: 187
Здравейте, момичета.
В офиса, където работя има влага. Не мога да кажа дали има мухъл, защото не го виждам.
Миналата седмица взехме въпросната машина. Дават я под наем в един магазин. Изсмуква влагата и се събира вода в контейнера на самата машина.
На вид прилича на климатик. Има режим и за сушене на пране.
Днес трябва да дойдат да я вземат. Наема е 10 лв за 24 ч. Държах я 5 дни и постоянно събираше вода.
Купихме и от контейнерчетата / не знам дали точно така се казват/.
Погледнах кутията - пише Humydry - влагоабсорбираща кутия. Произведена е в Испания.
От машината съм доволна, но ми е скъпо да я взема за цял месец.
Кутии има от 15лв и от 25 лв. Зависи за какво пространство ви трябва.

Адреса на магазина е : ул. Габрово 39 / успоредната улица на жп гарата/, тел. 052/ 631 641, 0889 317 091.

Дано съм ви била полезна.
Само да добавя, че един полезен и лесен начин да се оттървете от влагата е печка на дърва.
Мъжа ми каза, че има много хора , които си купуват печка или камина точно с тази цел.
Той работи в такава фирма и много се чудехме защо има такъв бум в продажбите на този вид отоплителна техника.

Ако имате въпроси, пишете на лични. С радост ще ви отговоря, защото ми е писнало от влага и мухъл.

# 6
  • Мнения: 534
В магазините Технополис има такива уреди.Струват около 200 лв.Имат големината на проточен бойлер.

Общи условия

Активация на акаунт