За какво най-често се карате у дома?

  • 8 813
  • 146
  •   1
Отговори

Анкета

За какво най-често се карате у дома с половинката си? Кой е най-големия препъни камък във вашите отношения?

Опции:

  • Мнения: 1 446
Кажете ми за какво най-често се карате?

Споделете с мен своя опит. Спряхте ли да се карате вече или гласувахте за вечния дразнител?

# 1
  • Мнения: 1 446
Ние най-често се караме за това кой какво е искал да каже, защо не го е казал и какво все пак се е имало предвид. Аз в тези случаи винаги казвам, че всичко е от нередовен кекс и затова нямаме чуваемост. Не че кекса не е редовен, но явно не си говорим достатъчно след кекс.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Накара ме сериозно да се замисля  newsm78
От много време минах на принципа да не се караме /е, има сдърпвания от време на време/, защото после трябва да се сдобряваме   Twisted Evil
Иначе най-честите причини са свързани с домакинстването и работата.

# 3
  • Мнения: 295
Гласувах с "други". Най често се караме за ГЛУПОСТИ. Страшни сме от нищо-нещо да правим!

# 4
  • Мнения: 4 621
Гласувах с други, защото най често се караме за някакви незначителни глупости  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 819
Не се караме, говорим си човешки ако има нещо недоразбрано от някой от двамата, на принципа "Право куме в очи" Peace

# 6
  • Мнения: 1 893
Ами сега правим ремонт и  #Cussing out
По принцип не се караме,а най-често мърморя че не ме слуша като говоря и после ме кара да повтарям. Ама кой ти чува  Joy 

# 7
  • Мнения: 647
Ние най-често се караме за това кой какво е искал да каже, защо не го е казал и какво все пак се е имало предвид. Аз в тези случаи винаги казвам, че всичко е от нередовен кекс и затова нямаме чуваемост. Не че кекса не е редовен, но явно не си говорим достатъчно след кекс.
Peace И ние така.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 097
Караме се поради разногласия във възпитанието на Калина. Караме се също и за абсолютни глупости  Thinking

# 9
  • Мнения: 3 268
Мъжът ми е абсолютно мрънкало,може да направи от мухата слон.Затова се караме за тотални глупости. Rolling EyesВече малко се уморих от това,търпя го 20 години и взе да ми писва.От друга страна пък почти няма други кусури,та затова и стискам зъби и вече като се разпени за нещо просто изключвам и не го чувам. ooooh!

# 10
  • Мнения: 98
За какво може?!Старая се да цари мир и любов,но запретнем ли темата за свекитата,обстановката става взривоопастна Misc Bomb.А така мразя като се караме.Това ме кара да се замисля,че ще е добре да избягвам темата... smile3520

# 11
  • Мнения: 7 474
Не се караме Naughty , аз се карам  Mr. Green за разхвърляни работи или др. глупости ooooh!, ама кой ли ме чува  Tired

# 12
  • Мнения: 1 001
За глупости ... защото сме изнервени ... от глупости

# 13
  • Мнения: 81
Основно за глупости, до сега не сме се карали за нещо сериозно. Започваме да коментираме нещо, коментарите преминават в спор а спора в караница, после даже ни е смешно от причината за караницата  Joy

# 14
  • Мнения: 2 196
Караме се основно за глупости,а отвреме на време и за работа,тъй като имаме общ бизнес.

Общи условия

Активация на акаунт