Събирам мнения за сглобяемите къщи

  • 170 238
  • 296
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Момичета някой да  има такава къща?Има ги на изхода на Пловдив?Много ги харесахме ама нещо ми се виждат много евтини-та се чудя какъв недостатък имат newsm78Някой ако има лоши или добри отзиви-моля да ги сподели.Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 148
Дааа, и аз много си ги харесах, но не съм проучвала другия, по-лошия въпрос - банките отпускат ли кредити за такива къщи?

# 2
  • Мнения: 1 033
Доколкото знам поне фирмата, която предлага тези къщи във Варна, не е одобрена от банките.

# 3
  • Мнения: 125
И на мен ми харесват,даже ходихме с мъжа ми да гледаме една тук блиzо до Берлин.Раzгледахме я и отвътре...ами много е готино.Дървото съzдава един приятен топъл уИУт.Но неzнам какви недостатъци може да имат такива къЩи .Ще следя темата,zаЩото и мен ме интересува.

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Много съм се чудела бива ли ги тези къщи.Затова с интерес ще следя темата, дано някой даде повече информация. Peace

# 5
# 6
  • Мнения: 125
Аz гледах на таzи фирма: www.honka.de       ,а тук има и на български     www.honka.com     

# 7
  • Мнения: 1 547
Живея в такава къща от почти година - недостатък няма, само предимства  Peace

За жалост трябва да изчезвам от РС-то и не мога да ви пиша с повече подробности, но питайте и утре ще се постарая да ви отговоря

# 8
  • Мнения: 1 149
Живея в такава къща от почти година - недостатък няма, само предимства  Peace

За жалост трябва да изчезвам от РС-то и не мога да ви пиша с повече подробности, но питайте и утре ще се постарая да ви отговоря


Ще съм ти благодарна и ще чакам да разказваш  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 455
Живея в такава къща от почти година - недостатък няма, само предимства  Peace

За жалост трябва да изчезвам от РС-то и не мога да ви пиша с повече подробности, но питайте и утре ще се постарая да ви отговоря


    Мене също ме интересува.Има ли разлика в качеството,тоест различни фирми с различно качество и цени? От България ли сте? От тука ли сте я купили?

# 10
  • Мнения: 13 512
Дааа, и аз много си ги харесах, но не съм проучвала другия, по-лошия въпрос - банките отпускат ли кредити за такива къщи?
Да,мой приятел изтегли кредит за 3 такива къщи в Априлци

# 11
  • Мнения: 957
А колко струва такава къща и трябва ли разрешително за строеж?

# 12
  • Мнения: 1 149
Незнам точно но 3стаи и бокс около30 000лв

# 13
  • Мнения: 13 512
А колко струва такава къща и трябва ли разрешително за строеж?
Да, трябва разрешително за строеж.

# 14
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Интересно, коя банка отпуща кредит за такава къща?
Защото ние, като се интересувахме, никъде не искаха да ипотекират такъв имот.... Точно затова се и отказахме. Иначе съм събрала един куп линкове, оферти и информация, ако искаш, ще ти ги пусна.

Общи условия

Активация на акаунт