Шаферка - пощурявам

  • 614
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 844
Дъщеря ми ще бъде шаферка. Моля за идеи къде да намеря обувки за случая.дали да купя ботушки? Тя вече си има кафевии не ми се инвестира в нещо което го имаме. А и много се чудя дали да е с бяла рокля или с бял костюм. Притесняам се от времето, сватбата ще е на 11.11.2006 г.

# 1
  • Мнения: 287
И аз имам същите вълнения - само че нашата сватба ще  е на 25.11 и ще  е още по-студено.Вие рокля ще купувате ли или ще вземате под наем? Щерката има едни розови обувки и мисля да е с тях.

# 2
  • Мнения: 6 243
Щом ще е шаферка, с белия си тоалет няма как да е с кафяви ботушки - така си мисля  newsm78 Днес ходихме за обувки на моята щерка и в магазина за обувки срещу х-л тангра имаше много приятни ботички за момиче в мръсно бяло. Стават за сухите зимни дни, а ще ти свършат работа и за сватбата. Само че дъщеря ми е на № 23 - така че не зная каква ще е цената, вашите ще са по-големички. Най-добре отиди да видиш и си прецени.

А за тоалета - ако има начин да й намериш бяла рокля - тя ще е много по-доволна. Като дете съм била шаферка и се чуствах по - прекрасна и от булката с бялата си рокля. С костюм не е същото. Но понеже не е така практично, пробвай да вземеш назаем. Не може да не намериш, ако трябва, пусни обява във форума - виждала съм майки да правят такива уговорки преди време.

# 3
  • Мнения: 8 917


А за тоалета - ако има начин да й намериш бяла рокля - тя ще е много по-доволна. Като дете съм била шаферка и се чуствах по - прекрасна и от булката с бялата си рокля. С костюм не е същото. Но понеже не е така практично, пробвай да вземеш назаем. Не може да не намериш, ако трябва, пусни обява във форума - виждала съм майки да правят такива уговорки преди време.
Peace
Рокличка с бели обувчици Peace Hug

# 4
  • Мнения: 844
да, почнах да пиша, ама се изтри. Рокля, май се намери, свекърва ми взе назаем една. Тази вечер мъжът ми я донесе. Притеснява ме само, че е без ръкав. Съвсем обикновена е иначе, даже прекалено ми простее, рязана в кръста бяла рокличка с коланче. Не знам как ще й стои, утре ще я пробваме. Иначе имам едно сако от племенницата ми от моята сватба от преди 7 години, не е носено, но не знам как ще се върже. Що се отнася до обувките, май те са най-големия проблем. Може би не се изразих правилно, няма да я заведа с кафевите ботуши, но ми се струва хвърлени пари на вятъра бели ботуши за дете, дето ще ги съсипе за дни, пък и ботуши си имаме за таз зима. Щеше ми се обувчици, да може да ги носи и напролет. Да, ама не, обиколих магазините и няма нейния номер, а ново зареждане няма да има. Пропуснах да отбележа, че ботушките са на цени 27-30 лева. #Crazy

# 5
  • Мнения: 6 243
Толкова са и малките ботушки, ако това те успокоява Confused

Наистина зареждането в СЗ не е на ниво, но няма какво да се прави. Ако имаш възможност,у потърси и в Пловдив, ще ти излезе доста по-евтино да ги купиш от друг град.

Общи условия

Активация на акаунт