Колие с камъчета - проблем

  • 637
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 229
Значиииии имам едно колие с плочка на която има много мънички блестящи камъчета.  Heart Eyes Проблемът е че няколко от тях паднаха (пазя ги) и искам да ги залепя по някакъв начин! Обаче не знам с какво, те са ужасно малки към 1 кв. мм, та определено трябва да е с нещо прозрачно...някой знае ли някакво лепило подходящо за целта?? newsm78 Много ще съм благодарна на всякакви съвети!! Hug

# 1
  • Мнения: 8 505
Защо не го занесеш на златар?

# 2
  • Мнения: 12 559
Сестра ми си "поправя" такива паднали камъчета от бижутата с Локтайт (или както там се пише), но не знам дали е безцветно - предполагам, че продавачите ще могат да ти кажат. Има го и по книжарниците мисля. То е в една малка тубичка със заострен накрайник, който позволява да намажеш малка площ, после с пинсета си поставяш камъчето и след няколко секунди е готово
Успех!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
   Аз също ти препоръчвам да пробваш с Локтайт, но гел!  Peace

# 4
  • Мнения: 2 229
А знаете ли каква му е цената горе-долу?  Simple Smile

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Може и да пробваш със силикон. Laughing

# 6
  • Мнения: 2 229
Абе зле съм обаче не ми се чакаше и ги залепих с безцветен лак за нокти  Laughing Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 3 145
Това с безцветния лак си е стара народна рецепта - даже са ме съветвали преди изобщо да нося бижута с малки камъчета, да ги намажа с безцветен лак за да не падат и да не се чудя с какво да ги лепя.

Общи условия

Активация на акаунт