Относно Лактацид Фемина

  • 7 611
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 986
 Здравейте WinkПреди два месеца си купих интимния гел/или поне така си мислех Confused/-скоро се зачетох в рекламата на Лактацид Фемина в едно списание и установих,че всъщност аз не съм купила гела,а емулсията/аз поисках ежедневен гел,а в аптеката са ми дали друго Close-в по-широко и ниско шише/,която не се препоръчва за ежедневна употреба Rolling Eyes ,а само по лекарско предписание и ако има обилно течение.Днес си купих,уж,ежедневния гел-в по-високо и тясно шише/така както го гледах на рекламата/,прибрах се и установих,че на него също пише,че не е за всекидневна употреба CrazyТа,въпроса ми е към ползващите този гел-кажете,моля ви,как изглеждат вашите гелове Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 3 499
На моят пише "Емулсия", но не пише, че не се препоръчва за ежедневна употреба.Или поне не на български.Аз не го ползвам всеки ден, ползвам си сапун, че с тия гелове ми е много гадно.Но след секс го ползвам, чела съм, че е много добре да се миеш след секс с него.Не знам защо.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
На моя пише Емулсия и миго дадох аза ежедневна употреба, мисля че и на листовката така пише, а другото не е за ежедневна употреба.
Дали ми разбрахте обяснението  Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 986
 Да,и на моя пишеше емулсия-и после в списанието прочетох,че точно тя не е за ежедневна употреба и се препоръчва само при засилено течение newsm78Затова си купих другото шише Thinking

# 4
  • Мнения: 10 982
Да не са ти дали дамския душ?  newsm78

# 5
  • Мнения: 1 217
Здравей.И на мен гинеколожката ми предписа това защото имам невероятни сърбежи и аз си взех емулсия,но тя каза да се мия с нея колкото пъти си правя интимен тоалет на ден ,т.е. сутрин и вечер.И мога да кажа ,че доста ми помага и съм много доволна.На шишето пише емулсия.

# 6
  • София
  • Мнения: 148
И на моя пише емулсия и ми е даден за ежедневна употреба.Много съм доволна.

# 7
  • Мнения: 472
Това което можеш да ползваш за ежедневна употреба е ниското тупесто шишенце. За високото е необходимо лекарско предписание. Дано съм успяла да помогна.........

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Това което можеш да ползваш за ежедневна употреба е ниското тупесто шишенце. За високото е необходимо лекарско предписание. Дано съм успяла да помогна.........
Peace
Ползвам го то около 6 месеца, ниското шишенце е за ежедневна употреба, а високото - което е и в пъти по-скъпо от ниското, е по лекарско предписание. Нещо са се объркали в списанието.

# 9
  • Мнения: 1 596
Здравейте WinkПреди два месеца си купих интимния гел/или поне така си мислех Confused/-скоро се зачетох в рекламата на Лактацид Фемина в едно списание и установих,че всъщност аз не съм купила гела,а емулсията/аз поисках ежедневен гел,а в аптеката са ми дали друго Close-в по-широко и ниско шише/,която не се препоръчва за ежедневна употреба Rolling Eyes ,а само по лекарско предписание и ако има обилно течение.Днес си купих,уж,ежедневния гел-в по-високо и тясно шише/така както го гледах на рекламата/,прибрах се и установих,че на него също пише,че не е за всекидневна употреба CrazyТа,въпроса ми е към ползващите този гел-кажете,моля ви,как изглеждат вашите гелове Rolling Eyes

здравей,аз си го купих скоро.
казаха ми че високото шишенце е концентрат, скойто се правят промивки.
а ниското шишенце което имам и аз е за всекидневна употреба.
като изсипеш мако на пръстите,го разпени и чак тогава се мий,че било силно.
аз така правя bowuu
всичко хубаво

# 10
  • София
  • Мнения: 4 397
Това което можеш да ползваш за ежедневна употреба е ниското тупесто шишенце. За високото е необходимо лекарско предписание. Дано съм успяла да помогна.........
Peace
Ползвам го то около 6 месеца, ниското шишенце е за ежедневна употреба, а високото - което е и в пъти по-скъпо от ниското, е по лекарско предписание. Нещо са се объркали в списанието.
Е аз точно това казах, значи съм била права  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 309
Аз ползвам ниското шишенце за ежедневна употреба...

# 12
  • Мнения: 1 986
 Много ви благодаря,момичета HugГоляма обърквация с тези емулсии,гелове... CrazyСписанието е "Моята бременност" и какво се зачетох кое за какво е,направо се втрещих,че ползвам вече месеци наред грешния продукт Crazy

Общи условия

Активация на акаунт