Нова седмица - много късмет! 23.10 / 29.10

  • 9 760
  • 263
  •   1
Отговори
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
пуууу, сефте пускам такава тема Laughing

айде, много поводи за усмивки тази седмица, повече слънце навън и много смях вкъщи  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 959
Честита ни нова есенна седмичка- пъстра, усмихната, слънчева и ведра да е! И нека, както Харка е пожелала, да има много поводи за усмивки в нея! Hug
Лека и спорна нова седмичка! Hug
А ето я и старата тема, в която имахме много нови Момичета, някой инцидетно, други за постоянно надявам се, както и специалната медена владишка питка на МегиХ, еклерчетата на Тали Дан и Скарлет, и чудно онагледени от Ленни, както и историята за сеньор Педро, вълнуваща и истинска!  Hug

# 2
  • Мнения: 1 017
Dobro utro, sladurki  Hug

Njamam kredor  Rolling Eyes, zatova njama da vi macha s maimunski...
Hubav den, i do po-kasno   bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 388
Добро утро! Хубава седмица от мен  Grinning
Тук е облачно и по прогноза цял ден се очаква да вали  Tired

Звезди, честита кола!   bouquet
И аз съм фенка на черните коли, пък било то и старички на 1- 2 години. Иначе съм абсолютно против влагането на много средства в супер скъпа нова кола, която скоро след това се обезценява. Виж мъжо  я мисли другояче  Wink Но като цяло и двамата сме за влагането на парите в друг тип собственост  Peace
Тук където сме ние, без кола е невъзможно, аз ако нямам кола не мога да мръдна, а и много килиметри въртим ежедневно. За Форд- мъжо им е голям фен!

# 4
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи  Hug Heart Eyes....
Луси вчера наистина беше малко наивна с това готвене, ама поне беше весело.....
не правих еклерите, че се ока3а че нямам всички продукти....направих  едни мьр3еливки по рецепта пак от форума , ама станаха  Sick....с това тукашното сирене ( фета ) нищо не става #Cussing out....
ама днес ще докупя нещата 3а еклерите на Тали......
Тали, направих снимки на гората, ще ги свалим довечера и ще ги пусна...
хубава седмица от нас, дават го 22 градуса в петьк тук Wink

# 5
  • Мнения: 147
И тука в средна Франция се очертава да е мокро и мрачно,но не с такова настроение почвам седмицата-пожелавам на всички много слънце в сърцата и усмивки по лицата Heart Eyes!
Щастлива съм че ще видя една малка принцеса на ехо-графа днес, много щастливи мигове на всички пожелавам не само през деня а и през цялата седмица!  bouquet
Ама наистина с това Фета нищо не става  Sick- пробвах с баница -"цъ" пробвах с тутманик-"цъ"!Но по едно време бяха пуснали по тукашните супермаркети пак гръцко ама краве сирене в саламура-ееее никой не го купуваше явно освен мен и го спряха  #2gunfire!Та с него се зарадвахме за 3 месеца и това си беше..... Tired!
 Flutter

# 6
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда!!!

И аз се включвам докато не сте изписали фермани  Mr. Green

sea-fr
ехо-графа е най-хубавото нещо през бременността  Heart Eyes

Сонче
ама стара кола за мен е над 5г. или там колко , след като започне да трябва да минава технически преглед, до тогава си е нова  Wink а на 1-2г. - това си е супер нова кола Peace Grinning

Звезди
честито и от мен  bouquet  bouquet  bouquet Леко и безаварийно да си я карате  Wink

Гледам манджи, баници, питки са се вихри ли... кога ще ви чета - не знам  Blush

Весела и щастлива седмица желая  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
ДобрЮтро и от мен,дами  Hug
Както Сон4ето ве4е е споменала тук е мра4но,сиво и дъждовно. Типи4но по милански  Sick,но се надявам поне седмицата да е усмихната и късметлийска (както е писала и Харето в заглавието)  Blush Hug

Звезде,4естито ви возило.Пожелавам ви леко и безаварийно Шофиране  Hug  bouquet
Не е ли малко рано да се определи пола в 12 г.с  newsm78 Аз миналата седмица в 4етвъртък ходих (17 г.с ) и док ми каза,4е е рано да се каже. Thinking На 13/11 съм на морфологи4на екография и се надявам да го видим 4ове4ето с рокли4ка ли е или с панталонки  Wink

Ей,страШни сте с тия еклери. Ни въ ли е срам,4е има и бременни тук дето им текат лигите  Crossing Arms На мен ми се скараха за килограмите на прегледа. Този моя доктор споре мен е ку ку. Ка4ила съм 3 кг и той вика ,4е било много  Embarassed newsm78

Амейка,Щом Ще ви е хубаво времето в петък да вземем ,4е да преско4им до вас на гости. Hug Тук е такава отврат  Sick

Мам4е Б,къде се губиШ бе жена. ПиШи,ниЩо,4е нямаШ Кредор  Hug Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 1 017

Имам кредор, ама не знам до кога  Rolling Eyes
ТА затова да използвам момента  Hug

И аз попрочЕтох за банички, еклери, за добри снахи в Италианско, за плувни приключЕния и испански неволи в НЕмско...
Опитвам се най сетне да ви покажа снимки от Гого и последните ни 2 вилни уикенда, кажете ми дали се отварят  Hug

http://mamanagogo.multiply.com/photos/photo/1/1

http://mamanagogo.multiply.com/photos/photo/1/2

http://mamanagogo.multiply.com/photos/photo/1/3

http://mamanagogo.multiply.com/photos/photo/1/4

http://mamanagogo.multiply.com/photos/photo/1/5

http://mamanagogo.multiply.com/photos/photo/1/6


А иначЕ мога да се похваля, чЕ доктората започВам през Януари, ако не ми мине котка път. Ще бъде в областта на педиатрията (моято си голяма любов  Flutter), с много лабораторна работа...Ще продялжавам да работя на половин работен ден в досегаШната ми работа, а останалото време Ще е посветено на учене и Гого  Hug

Амейка, какви са тези температури???  Shocked Ние първи сняг посреЩахме вчЕра...не чЕ е останало неЩо от него, ама температурите са си минусови  Rolling Eyes

Звезди, как си ,мила?? Получи ли ми личното?  Hug

Тали   bouquet

Привет,  sea-fr, супер емоционален ден  Hug НАслаждавай му се   bouquet

Елиииии,  и ти неЩо си посъкратила писанията тук...и на теб ли форумът ти върти номера? КАк е Бадемката сладка? Гледах аз онзи ден аватара на МАрица (от испанските мами, май), така ми напомни нейната сладурка на БАдемка...Кога ЩЕ видим снимки пак??  Heart Eyes

НА всички изпраЩам много  Hug

И сервирам зелен и чЕрен чАй, милинки и пресни плодове  Hug


# 9
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
бай... Grinning

само ще кажа на Kalida, че харката не е ранобудна, ами късна птица Mr. Greenснощи я пуснах темата. рових за къщичка за нова година и на лягане реших да си прегледам абонамента и така...

тука валииииии, ама много. става вече седмица близо всеки ден, но поне е меко времето. изпратих челядта и сега ще се наслаждавам на спокойствие малко Laughing Laughingвчера ми дойдоха в повече и двете, нали дъждовно и никъде не мръднахме.

какво стана с майка? а маймунката, нана, рали от белгия...много мацки ми се губят нещо newsm78

# 10
  • Мнения: 2 379
Добър ден на всички Hug
Приятна, слънчева и успешна седмица ви желая Simple Smile

Мамо В, опитах се да видя уикендските ви снимки, обаче не ми излиза нищо Rolling Eyes

Дирокче, тоя наистина е ку-ку Laughing 3 килца са си екстра Wink

Успех и незабравими мигове на "ехографистките" Simple Smile

# 11
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Мам4е Б,и на мен не ми се показват Гоговите снимки. Confused

Харе и аз се бях сетила тези дни за Майка и Томи. Нана май оЩе няма нет в новата къЩа а маймунката я мернах прди малко.  Wink
Рали май беШе писала в темата за Ружа и Валето горе  newsm78

Ели,вярно,4е напоследък неЩо се губиШ и не пиШеШ много тук  newsm78

# 12
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз не виждам снимки.

миленски, тоз твоя дофтор като моята българската, все се вайкаше, че много съм качила. бях получих един стрес ти казвам, дори с моника като бях бременна тук не ядях 2, 3 дни преди преглед като хората само да не ми се карат Blush
аз и без това съм много 'тънка' на тая тема. жената в чудо се беше видяла с мене да ме убеждава, че съм си добре и че трябва да се храня.. зАрежи го този твоя кукудофтор Peace

снощи правих туршийка Whistling
много съм доволна от себе си Flutter

# 13
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Sorry ама и на мен Кредора ми прави вуртели  Confused

Харе,тур6ииката ти е бомба   Blush  bouquet

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 12:11 от mcdirock

# 14
  • Мнения: 1 017
ох, ами не знам с тези снимки... Rolling Eyesаз си ги виждам, нито парола ми се иска, отваря се линка... newsm78 Някакви идеи как да ги пусна?

Харич, потекоха ми слюнки  Crazy Супер изглежда зимнината  Hug

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт