Златна есен, къдрокоса - много бебета ни носи! 23.10.-29.10.

  • 11 109
  • 359
  •   1
Отговори
  • Мнения: 883
Дано се справям както трябва... До сега никога не съм се опитвала да пускам седмична тема и дано не бъркам нещо. Дано ви хареса! А като имам предвид късметлийската си душа...
Е, може би е рано, но пък като не ми се спи.
Имах и още едно заглавие, ама малко сексуално ми прозвуча и се отказах от него.  Mr. Green

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Страшно ми харесва, щом си и късметлийка - аз се записвам първа,и на мен не ми се спи...дано си ми на късмет, сутринта ще те черпя двойно кафенце  Hug Дано имаме много късмет тази седмица, утре трябва да копнем списъка тук, та да си добавяме бремелинки   bouquet

# 2
  • Мнения: 883
А ще продължиш ли да го правиш ти, Goldie, понеже аз май не съм много редовна в писането... Малко други проблеми ме тресат и по-рядко пиша... Embarassed

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Dididi, списъка не е мое дело, въпреки че съм поласкана от предложението ти  Blush Просто го приех присърце и като започнах предишната тема го пуснах на първа страница и дебнех бремелинките /това е заслуга на Миа/, за да ги добавям. Иначе, всички момичета, които са "изхващали" криеща се бремелинка, го допълват. Но много ти благодаря за доверието - утре с кафето ще го копна   bouquet

# 4
  • Мнения: 701
Добро утро на всички поспаланки!Днес много чертички пожелавам! Praynig
dididi ,темичката е страхотна!
Goldie , имам огромно желание тази седмица да те видя в списъка Hug Wink
Хайде аз на работа ..... #Crazy #Crazy

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро, някои сме ранобудни  Wink Момичета, честита ни нова седмична тема, макар че аз се разписах още посред нощите  Mr. Green Дано този път темичката ни е на късмет, че миналата седмица се поизложихме малко  Thinking На всички пожелавам много по  EFP /вкл. и на себе си/, много усмивки и много сбъднати мечти. Заповядайте дежурното кафенце, днес отново специално, че да имаме сили за предстоящата работна седмица:


Копвам списъка от старата тема, Ani2, добавям сестрата на гаджето ти, но ти кажи дали да не я запишем по друг начин:

1. Мони 81
2. Pofitka
3. TESA
4. Krislubo
5. Happywoman 
6. Bosilek
7. Еличко
8. Luminosa
9. Jutoo
10. nora_sokolova
11. Teamea
12. Xai
13.Шушу
14. Зеленоочка
15. Хелена Пеева
16. Светли
17. Netia
18.Blues
19.Chela 84
20. Passion
21. Ted
22. Paloma
23. Brambar
24.Сиси /сестрата на гаджето на Ani2/

1000-24= 976

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 10:27 от Goldie

# 6
  • Мнения: 686
Добро утро и от мен!

Аз тъкмо си мислех рано-рано да пусна седмичната тема, а вие сте ме изпреварили   bouquet

dididi, хубаво е заглавието и дано още днес някой да се разпише с  EFP
Goldie, а пък аз така свикнах със сутрешното ти кафе, много хубаво го правиш!

Хайде до скоро и много слънчев ден на всички!  Hug

# 7
  • Мнения: 8 940
Добро утро, момичета!
На всички нечакащи пожелавам много приятни изненади тази седмица!  EFP preggo
А на бебепревещите /като мен/ - много ползотворен  luvbed  fertilization 

Приятен работен ден! Hug

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честита нова седмичка!Нека наистина да ни донесе многоооо бебета Praynig
Диди много добре суи се справила  bouquet

# 9
  • Мнения: 329
Добро утро на всички!След дълго отсъствие се завърнах и направо ме учудих те , много бременни ще изпълним нормата май.

dididi хубаво заглавие дано донесе много бебета тази седмица!

На не чакащи те лелката им пожелавам само две чертички , а на бебе правещите успех и положителни резултати!

Лека седмица на всички!

# 10
  • Мнения: 616
Добро утро мили момичета !
Честита ви наво седмица и нека ни донесе много късмет и положителни тестчета .
При мен лелята още не се е отбила ама незнам защо се съмнявам ,че е забравила пътя дано и при тези дето не я чакат да не дойде. Hug

# 11
  • Мнения: 780
хайде добро утро и от мен  Hug
Goldie кафенцето ти е пак страхотно  bouquet пожелавам ти да не дочакаш лелката и да те запишем в списъка Praynig

аз се присъединявам към нечакащите за началото на другия месец Mr. Green към 9 май  Embarassed Mr. Green дано този път е станало  Praynig Hug

много положителни тестчета желая на всички и само усмивки през тази седмичка   bouquet

# 12
  • Мнения: 2 120
Добро утро. Късметлийска седмица на всички.

Миа, защо се крие, няма ли да казва какво става? Wink

# 13
  • Мнения: 883
Добро утро! Здравейте вече в нормално време. Ами така е, който седи по нощите късно се излюпва сутрин. Много се вълнувам, че пуснах седмичната тема!  newsm44 Макар, че съм тук от Януари месец, досега не съм имала дори желание да го направя. Но тази седмица ще стане ясно за мен дали имам проблем и какъв е. Ох! Днес в 14 ч. лекарката ще ме чака. Дано са излезли изследванията! И дано е нещо поправимо. Само ме притеснява едно нещо, че тя каза, че ако е поликистоза ще ме лекува с едно лекарство, забравих му името doh, ама като го казах на една приятелка, а тя е диабетичка и  каза, че се лекува с това лекарство. Ама да не гадая, а да изчакам прегледа.
Мия, губиш ми се! Спиш ли, що ли?!? Не мога да започна деня без тебе. newsm17
Хайде, всичко най-най слънчево от мен!

# 14
  • Мнения: 295
Добро утро и от мен! ЕЕЕЕ, Goldie, страшна си! Тъкмо си помислих, че си пропуснала вчерашния ми постинг по никое време  hahaha Хайде дано тази седмичка е по- късметлийска от предишната  Peace

Общи условия

Активация на акаунт