Аспирин

  • 3 373
  • 18
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 603
Здравейте!Много се извинявам  за глупавия въпрос, но съм доста притеснена, а няма кого друг да попитам.Преди малко ядох туршия (не малко) и изобщо не се сетих,че тя е правена с аспирин.Знам, че аспиринът е много вреден особено през последното тримесечие и сега ми е много притеснено!Може ли с нещо да навредя на бебчо с  това!Много ви благодаря предварително!

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Докато бях бременна ядях туршия в промишлени количества, но не знам дали може да е вредна newsm78.

# 2
  • Мнения: 292
Ей, не се оставяй на паниката - количеството е премнебрежимо малко ... нищо лошо няма да се случи - просто се вземи в ръце и се успокой!

# 3
  • Мнения: 6 164
Еее, ти пък! Mr. Green Спокойно! Все пак браво, че толкова се усещаш и внимаваш и правиш връзката. Wink Аспиринът в туршията според мен, плюс че и одавна разтворен играе ролята на консервант и действието му в/у организма не е като да лапне едно хапче от опаковката! Hug Леко раждане!  bouquet

# 4
  • Мнения: 883
И цял буркан да си изяла - нали в него има 1 аспирин. Споко! Това, че се шашкаш е по-опасно.

# 5
  • Varna
  • Мнения: 603
Много ви благодаря на всички за бързите отговори!Определено ме успокоихте!

# 6
  • Мнения: 304
не е проблем-майка ми като е била бременна с мен е дъвкала аспирин като бонбони-много й е харесвало-е не е имало проблем. Пък и ти колко си погълнаала-съвсем минимално количество-така че споко и лека бременност Party

# 7
  • Мнения: 3 929
В това количество, в което си го поела, не може да ти навреди.

# 8
  • Мнения: 4 392
Аз също съм яла туршия през бременността, а колко кисели краставички ометох.. Peace Нямала съм проблеми.
И нет нямах тогава... Joy

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Аз също съм яла туршия през бременността, а колко кисели краставички ометох.. Peace Нямала съм проблеми.
И нет нямах тогава... Joy

Ау, само като си помисля за киселите краставички, които унищожих като бременна, ме хваща срам  Embarassed Бяха ужасно много... А за аспирина изобщо не съм се сещала тогава  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 183
Ееее това наистина е много малко количество,изобщо няма повод за притеснение Peace

# 11
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз също съм яла туршия през бременността, а колко кисели краставички ометох.. Peace Нямала съм проблеми.
И нет нямах тогава... Joy

Ау, само като си помисля за киселите краставички, които унищожих като бременна, ме хваща срам  Embarassed Бяха ужасно много... А за аспирина изобщо не съм се сещала тогава  Mr. Green
Ейй, за краставичките не се бях сетила Crazy! Хапвах си ги сутрин, обед и вечер, просто нямах спирачка! А за аспирина въобще не се бях сетила Mr. Green!

# 12
  • Мнения: 6 461
Нищо няма да му стане на бебчо. Peace

# 13
  • Мнения: 8 917
Нищо не е станало Simple Smile  Peace

# 14
  • Мнения: 229
Аz не zнаех,че аспиринът е вреден и го пих до раждането_най малко 2 на ден Embarassed Слава Богу на бебето не му се отраzи... Peace Така че не се 6а6кай zаради тур6ията Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт