Отговори
  • София
  • Мнения: 203
Бих искала да дадете съвет и препоръчате добър гинеколог, защото вече ми омръзна да си правят експерименти с мен. Преди година родих. Цикъл не ми дойде до 10-я месец, макар че кърмеих само 7 месеца и би трябвало да се нормализират нещата. Отидох на лекар във ВМА, д-р Димова, тя съвсем лежерно отмина въпроса, като ми каза, че това било нормално  #Cussing out.  Нито хормонални изследвания ми пусна, нищо, изписа ми дуфастон. Аз, обаче, си направих хормонални изследвания, с които отидох при д-р Гиздов. Той ми откри СПКЯ и ми изписа Дияне35. Сега бях на годишни профилактични прегледи във ВМА и пак попадам тази жена - д-р Димова. Обясних и какво лекувам и т. н. Междувременно се разболях от цистит, който лекувах с 2 вида антибиотици. На изследванията при Димова се оказа, че същите бактерии - ешерехия коли, които лекувам в пикочните пътища, имам и във влагалищната посявка, а на всичкото отгоре и гъбички кандида от антибиотиците и раничка на шийката на матката. Вместо да ми обясни ситуацията нормално, тя се заяде, как д-р Гиздов не видял раничката и защо съм ходила при него, като аз се лекувам във ВМА (военнослужещ съм). Просто не знам какво да правя, при д-р Гиздов ли да ходя, но дали и той ще се намеси адекватно? Препоръчаха ми д-р Савчева, д-р Динев, а в интернет четох и за д-р Генов от мед. център "Панацея". За последния съм убедена, че е добър специалист, но пък не работи по здравна каса и малко ще ми е трудно лечението. Но пък в края на краищата от здравето по-важно няма. Просто съм в ужасна дилема, не искам да се тровя с лекарства, а да ми бъде дадена точна диагноза и да се лекувам адекватно. Моля ви, помогнете със съвет!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 097
Познавам добър гинеколог, но вече е пенсионерка и работи на хонорар към МЦ св.с.Панталеймон. За съжаление не е към здравната каса. Лежах в нейното отделение на МА.
Ако не намериш друга алтернатива и решиш, обади ми се на Лични. И без това ще ходя до МЦ за себе си и за сестра ми. Преди прегледите й бяхя в петък след обяд, но сега ще проверя как е.

# 2
  • София
  • Мнения: 13 204
Познавам добър гинеколог, но вече е пенсионерка и работи на хонорар към МЦ св.с.Панталеймон. За съжаление не е към здравната каса. Лежах в нейното отделение на МА.
Ако не намериш друга алтернатива и решиш, обади ми се на Лични. И без това ще ходя до МЦ за себе си и за сестра ми. Преди прегледите й бяхя в петък след обяд, но сега ще проверя как е.


И сигурно това е моята гинеколожка.. Grinning Ако става дума за д-р Власова с две ръце подкрепям!

# 3
  • Мнения: 242
Ами Военна болница не се слави с много добри гинеколози. #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 203
Благодаря ви, момичета   bouquet! Ще помисля. Явно няма как ще инвестирам в здравето си  Rolling Eyes.

# 5
  • Мнения: 819
Страшно съм доволна от Д-р Константин Ташков.Той ми е гинеколог от доста време,прави ми секциото,супер е!
Много внимателен инаистина добър специалист.Ако те интересува,ще ти дам координати!
Поздрави!!!!!!!!!!!!!!

# 6
  • Мнения: 819
Забравих,работи в Тина Киркова,а баща му е голямо име!И двамата са страхотни,повярвай ми!
Даже не усетих,че съм раждала!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт