Нервозни кюфтета

  • 5 849
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 099
Мами помагайте,
утре вечер ще имам гости, които много си падат по пикантното и реших да им правя нервозни кюфтенца,
само че рецепта никъде не намерих.  Sad
Някой ако може да помага newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз си правя каймата като за стандартни кюфтета на скара, но добавям накълцана люта чушка, или ако нямам - чили /ползвам стъклените шишенца с подправки на Меркурий/, което е всъщност счукана сушена червена люта чушка /на шишенцето пише кайенска/. Внимавай, обаче, с количеството, че аз последния път се престарах и за мен беше о.к., но мъжът ми, горкия... изгоря  Twisted Evil ooooh!

# 2
  • Мнения: 286
Знам ,че това са доста люти кюфтета.Правят се както обикновенните,но слагаш повече люти подправки: черен пипер,лют червен пипер и къри.

# 3
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз пък правих гигантско кюфте във фурна ( разстилаш си каймата в тавичка) отгоре с настърган кашкавал. Отделно направих неврозен сос Twisted Evil с доматки, пипер, лук, чесън, къри и чили. Така  всеки се "невротизира" колкото му понася Mr. Green

# 4
  • Мнения: 431
Аз си правя каймата като за стандартни кюфтета на скара, но добавям накълцана люта чушка,
И аз така  , а и в ресторанта в който работех преди години така ги правиха Peace

Общи условия

Активация на акаунт