ново строителство

  • 3 102
  • 31
  •   1
Отговори
другото лято възнамеряваме да си купим ново жилище в софия.Искаше ни се да е ново строителство,но мъжът ми гледал някакво предаване ,в което ставало въпрос,че новото строителство много фирми го претупват-спестявали от материали и в крайна сметка след като се нанесеш или стените се напукват или мазето се наводнява от подпочвени води и какво ли още не.Та въпросът ми е към мами,който наскоро са минали по този пьт(закупуването на жилище-ново строителство),препоръчайте ми фирми,от който сте доволни,който са известни с качествено строителсто,защото все пак това не са малко пари и ни се иска да ги дадем за нещо,което наистина е хубаво.благодаря ви предварително newsm51

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 18:25 от iokraces

# 1
  • Мнения: 3 537
Я да се абонирам ,че и аз се интересувам от същото. Grinning

# 2
  • Мнения: 4 668
Може ли да те помоля да си оправиш заглавието - пише се строителство , с И , а не с Й , а и по - надолу в текста също се среща ...
По темата имам какво да кажа , ама се потресох от заглавието ... Sick

# 3
  • Мнения: 1 215
Аз пък се потресох от постинга Shocked МИслех си, че вече са отшумели тези превземки относно правописа, ама явно съм сбъркала.
Все си мислех, че смисълът има по- голямо значение, отколкото писменото му изразяване....

# 4
  • Мнения: 13 512
Аз пък се потресох от постинга Shocked МИслех си, че вече са отшумели тези превземки относно правописа, ама явно съм сбъркала.
Все си мислех, че смисълът има по- голямо значение, отколкото писменото му изразяване....
Ами хич не са превземки- не може да се пише  стройтелство и найстина!

# 5
  • Мнения: 2 978
Когато отидеш при строителя, просто си питай.

Ще слагате ли изолация и каква, с какви термо блокове/тухли работите. Какво предлагате за тези и тези пари! Всичко всичко!

Всяка фирма предлага различни неща. Номера е ти какво търсиш. Нещо евтино и некачествено или нещо скъпо, но здраво, направено с майсторлък както се казва Wink
  bouquet

# 6
  • Мнения: 91
почти всичките ми познати по едно стечение на обстоятелствата си купиха жилища от Бокар.Не съм чувала да се оплакват, напротив.Имат и страница, но в момента я обновяват, така, че ще ти я дам по късно, да разгледаш.

# 7
  • Мнения: 645
Абонирам се че живо ме интересува тази тема.

# 8
http://bokar.bg

eto ia stranichkata makar che az hich ne sum fan na novoto stroitelstvo

# 9
  • Мнения: 2 978
Ето ти нещо друго Wink

http://www.sunriseood.com/?menu=2&PHPSESSID=0187d36718e417a877c9104f07982f3a

Строителни фирми има много...номера е да знаеш ти какво търсиш (пак се повтарям, но  е така!)

# 10
mezdu vas momicheta da ima sluchaino broker na nedvizimi imoti?????? che ot 3 sedmici seriozno sum se zahvanal da tyrsia jiliste, sled kato prodadoh staroto

# 11
  • Мнения: 2 978
mezdu vas momicheta da ima sluchaino broker na nedvizimi imoti?????? che ot 3 sedmici seriozno sum se zahvanal da tyrsia jiliste, sled kato prodadoh staroto

А защо искаш точно брокер?
Можеш да си купиш и от строител направо Rolling Eyes

# 12
purvo ako e ot stroitel ste si go kupia ili na zeleno ili ako e postroen ste e ostanal nai koftia apartament, ste se draviswame s komshiite prez terasata ili prozoreca i nai nakraia s tezi malki i krivi staicheta koito se predlagat kato spalni ste se chustwam kato v zatvornicheska kilia:) mersi no sum razgledal nad 30 apartamenta i nisto ne mi hvana okoto ot novoto stroitelstvo:)

# 13
  • Мнения: 2 978
purvo ako e ot stroitel ste si go kupia ili na zeleno ili ako e postroen ste e ostanal nai koftia apartament, ste se draviswame s komshiite prez terasata ili prozoreca i nai nakraia s tezi malki i krivi staicheta koito se predlagat kato spalni ste se chustwam kato v zatvornicheska kilia:) mersi no sum razgledal nad 30 apartamenta i nisto ne mi hvana okoto ot novoto stroitelstvo:)

Ами щом искаш старо, тогава наистина ти трябва брокер.

За новото няма да коментирам. Всеки си има право на мнение. Peace

п.п. Имаше Имоти Експо на Цариградско Шосе тези дни..можеше да го посетите и да видите хората какво предлагат. И като строителство и като брокерски къщи

# 14
  • Мнения: 1 558
Аз пък се потресох от постинга Shocked МИслех си, че вече са отшумели тези превземки относно правописа, ама явно съм сбъркала.
Все си мислех, че смисълът има по- голямо значение, отколкото писменото му изразяване....

Превземки относно правописа няма. Просто има груби грешки, които трябва да се поправят, за да не се осакатява българския език.
Относно темата - желателно е да е построена по-рано кооперацията, за да може да се видят евентуално "фабричните" дефекти. То от 10 години насам все се води ново строителство, надявам се сега да е затегнат контрола, защото в един момент качеството беше сведено до 0.

Общи условия

Активация на акаунт