Някой да има идея...

  • 875
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
...къде мога да си намеря от типа ботуши, които се обуват като чорап?!
Скъсах се от търсене тия дни по магазините и нъцки- нищо не намерих.  Cry

Обиковените ботуши не ми стават поради ред причини.  Crossing Arms

Дайте идея къде мога да намеря подобни, плссс!   bouquet

# 1
  • London, baby
  • Мнения: 800
И аз скоро не съм виждала такива. Sad Преди 4-5 години бяха модерни и после изведнъж изчезнаха от пазара. Виждала съм ги в по обикновените магазини за обувки, но преди време. Не знам защо точно търсиш такива... newsm78, обиколката ти на прасеца голям ли е? Аз миналата година си взех ботуши, който горе ми са малко широки.

# 2
  • Мнения: X
Не знам защо точно търсиш такива... newsm78, обиколката ти на прасеца голям ли е?

Да, по-пухкав е, но да беше само това проблема. Аз по принцип и в немного затворени обувки- се вмествам трудно. Имам едно особено ходило- широко с плоскък свод и с един палец като...картоф.  Sick Ама и аз как се обрисувах, сигурно вече в очите ви съм като някое чудовище от приказките.  Joy

А иначе все ми стават ботуши като тези за риболов, пък аз не ща от тях.  ooooh!

Саката и с претенции отвсякъде.  hahaha

# 3
  • Sf
  • Мнения: 808
Аз си взех страхотни есенни ботуши от мелур във FADO Simple Smile На токче са обаче и се обуват като чорап Simple Smile Много елегантни с орнаменти на есенни листа или цветя, бляскави, мани-мани Simple Smile

Магазини в София на Граф Игнатиев - единият е срещу колоните малко след КФС, а другият е след пазара Славейков, веднага след павилиона с цветята Simple Smile

Българско производство, Пловдив и са на разумни цени. Качеството им е перфектно, аз почнах все от там да си купувам и обувки и за зимни ботуши се оглеждам Simple Smile

# 4
  • Мнения: X
Аз си взех страхотни есенни ботуши от мелур във FADO Simple Smile На токче са обаче и се обуват като чорап Simple Smile Много елегантни с орнаменти на есенни листа или цветя, бляскави, мани-мани Simple Smile

Магазини в София на Граф Игнатиев - единият е срещу колоните малко след КФС, а другият е след пазара Славейков, веднага след павилиона с цветята Simple Smile

Българско производство, Пловдив и са на разумни цени. Качеството им е перфектно, аз почнах все от там да си купувам и обувки и за зимни ботуши се оглеждам Simple Smile

Точно такива са, с токче и обуващи се като чорап.  moresmile
Леле, Кросамая, златна си!  bouquet Heart Eyes
Вече трябва да те черпя за две неща.  Mr. Green Онова първото не стана, но пък отзивчивостта и жеста са важни.  Rolling Eyes
Фадо-то го знам къде е, пък и толкова често минавам покрай него. Защо ли не съм влизала да ме питаш!  ooooh!
Мерсииии!  Hug

После няма как да не се похваля със снимки.  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 414
Точно тази седмица гледах такива и в Стил 99 - мек велур, изчистени черни или тъмнокафяви, тънка подметка, токче квадратно, необлечено, около 5-7 см. цена 69 лв., имат ластик точно в най-широката част на прасеца, но несе забелязва и са малко под коляното. Не съм сигурна дали не са били точно на Фадо.

Това са им магазините http://www.stil99.com/network.php

# 6
  • Мнения: 3 611
И аз скоро не съм виждала такива. Sad Преди 4-5 години бяха модерни и после изведнъж изчезнаха от пазара....


Ми моите са от преди 6 години и май оттогава не помня да съм виждала такива  Rolling Eyes. Всъщност zа какво са ти точно такива? какво ти пречи, ако имат и пружинка?

# 7
  • Мнения: 2 897
Точно тази седмица гледах такива и в Стил 99 - мек велур, изчистени черни или тъмнокафяви, тънка подметка, токче квадратно, необлечено, около 5-7 см. цена 69 лв., имат ластик точно в най-широката част на прасеца, но несе забелязва и са малко под коляното. Не съм сигурна дали не са били точно на Фадо.

Това са им магазините http://www.stil99.com/network.php

Да,Стил 99 имат много хубави неща-чанти,обувки...От там съм си харесала ботуши и чанта в кафчво(другите са ми все черни за този сезон)
И аз скоро не съм виждала такива. Sad Преди 4-5 години бяха модерни и после изведнъж изчезнаха от пазара. Виждала съм ги в по обикновените магазини за обувки, но преди време. Не знам защо точно търсиш такива... newsm78,
Мисля,че на тези ботуши не им е минала модата още Peace

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
На FADO ботушките ми бяха за 38 лв.  Mr. Green

# 9
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Преди години си купиха такива (май Адам'с шууз беше марката), но чорапът много бързо им се напука - отзад по шева и в горната част на подгъва.  TiredПри това, на мен са ми тънки краката (особено в долната част  Joy Joy Joy), в смисъл, нямаше напън.


# 10
  • Мнения: 4 447
От Адамс си купих скоро ботуши. Топли, с резерва на прасеца ( и моят е пухкав). Много са топлички, но дано са по-здрави от на Василиса, че не са никак евтини. Сега си търся обаче черни и по-официални, че тези които вече имам ще са за всеки ден!

# 11
  • Мнения: X
Ухаа! Party
Ще ги наобиколя още днес тия магазини, жива стока няма да остане.  Joy
Той този Стил 99 бил на моята улица и аз да не знам.  ooooh!

Иначе предишните ми такива ботуши- не мръднаха, само велура се позацапа малко, ама то нормално.  Flutter

Възползвам се да ви се изфукам за един магазин, който открих наскоро, може и да го знаете.  Party
В новата сграда срещу ЦУМ /търговския център/. Магазина се казва- Swiss Mod и е пълен с дрехи от разпродажби и от ревюта /не е втора употреба, но цените му са като на тези магазини/.
Мислих да го пускам като тема, но се изплаших, че ще го изкупят, така че който видял в тази тема- видял.  Joy
Масово има H&M, но видях и Balenciaga, Tommy Taylor и т.н. За себе си купих туника на Tally Weijl за "огромната" цена от 12 лв /и при условие, че не е втора употреба/.  Mr. Green Лошото е, че не актуализират стоката, но ако си достатъчно търпелив, няма начин да не намажеш.  Laughing Има и дрехи за дечица.

Последна редакция: нд, 22 окт 2006, 16:19 от Анонимен

# 12
  • София
  • Мнения: 1 956
Има 2 вид ботуши тип чорап - едните са ластични и са по крака, а другите се нахлузват без цип и стоят широки и набрани около глезена. Миналата седмица си купих от втория тип за 173 лв от ул"Раковски" малко преди славеиков. Магазинът е до "дон домат", влиза се по едни стълбички нагоре. МАрката е "Arise" - българска и качествена - отдавна си купувам от там обувки и не се оплаквам.

Общи условия

Активация на акаунт