Боли ли?

  • 6 297
  • 34
  •   1
Отговори
Здравейте мами   bouquet
Пише ви една страхливка,която се кани да си пробие ушите,но с каненето си остава.А много искам,но ме е страх  Embarassed  Боли ли? И кое студио ще ми препоръчате?
Темата не е майтап  Blush Верно ме е шубе   Joy

# 1
  • Мнения: 5 299
Самото пробиване не боли. Прави се с пистолет, но доколкото имам спомени, преди доста години, когато аз си пробивах моите - следващите 2-3 дена ме понаболяваха.

Трай булка за хубост Mr. Green няма нищо страшно.

# 2
  • Мнения: 2 897
Нищо страшно няма,не боли,бъди спокойна Peace

# 3
  • Мнения: 2 849
Самото пробиване не боли , следващите дни боли поносимо . Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не боли особено. После може да те наболява 2-3 дни, но това е всичко.

# 5
  • Мнения: 3 611
Боли, ама бърzо минава като си го маzнеш с "ледокаин" (не помня точно така ли се каzваше, антибиотик е).
Аz имам 10 обици (и на носа имах 2 години, но zабра и я махнах) по ушите (на едното 9, на другото 1) и се каня още да си пробия.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Сама съм си направила 6 дупки по ушите. Самото пробиване не боли, макар че що кръв изтече  #Crazy. Естествено, говоря за непрепоръчително дупчене в домашни условия  Mr. Green После няколко дни наболяват и толкова.

# 7
  • Мнения: 35 950
не се умира от болка, но си приготви едно антибиотично прахче от типа на Топоцин Simple Smile

# 8
  • Мнения: 8 505
Боли леко.Няколко дни.Раздвижвай обецата често и почиствай на няколко часа със спирт/кислородна вода (което предпочиташ).

# 9
  • Мнения: 983
Самото пробиване НЕ, но няколко дни след това ще имаш леки болки.

# 10
  • Мнения: 208
Не боли  Simple Smile Отивай смело!След това също не боли.

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Не боли.

# 12
  • Мнения: 114
Изобщо не боли , давай смело..Казвам го от личен опит , а също така и от името и на големият ми син , който преди една седмица си проби ухото САМ(за мой ужас #Crazy)...а е само на 10г. 

# 13
  • Oslo
  • Мнения: 659
Аз също си пробих дупка сама като тинейджърка, въобще не болеше, но звука беше гаден! При специалист ще е мнооого по-добре, не се плаши, а се разкраси щом искаш!

# 14
  • Мнения: 27 524
Боли, ама съвсем поносимо. С пистолет става за част от секундата, после ще се мажеш и готово. Няма да сваляш обиците  Stop

Аз си пробих моите 5 дупки в къщи с игла...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт