Едно младо момиче се бори за живота си!!!!!!!

  • 685
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Мили момичета, аз пиша в съседен форум, но днес искам да се обърна от тук, към всички добри хора за  да помогнем на едно младо момиче-МИХАЕЛА. Аз не бях запозната с нейната трагедия, до вчера, когато се обади моя брат, който живее доста далеч, Но който непрекъснато следи и се интересува от събитията в България. Той е слушал радио е разбрал за тази трагедия, а именно  много тежка катастрофа, от която сега това момиче Михаела на 24години само е в много тежко състояние. Вчера той ми даде  телефона, който и аз сега си позволявам да напиша 02/8293971,предоставен от майката на момичето по време на радиопредаването и днес заедно решихме да и се занесем  нещо малко но от сърце.Не искам да ви описвам страшната гледка.....а самата катастрофа е станала юли месец. 

# 1
  • Мнения: 1 731
От какво има нужда?С какво можем да помогнем? Confused

# 2
  • Мнения: 743
Снощи не можех да заспя дълго време и докато гледах телевизия попаднах на Море от любов. Загледах се и едната история беше за едно момиче, което пострадва в катасрофа и то много сериозно и е останала с неприятен белег на лицето. Приятелят й искаше да и направи приятна изненада, но аз съм заспала и не успях да разбера какво стана. Времето на катастрофата е същото, така чем може и да става въпрос за едно и също момиче. Дано се оправи бързо и се заличат лошите спомени.  Praynig

# 3
  • Мнения: 2 821
Снощи не можех да заспя дълго време и докато гледах телевизия попаднах на Море от любов. Загледах се и едната история беше за едно момиче, което пострадва в катасрофа и то много сериозно и е останала с неприятен белег на лицето. Приятелят й искаше да и направи приятна изненада, но аз съм заспала и не успях да разбера какво стана. Времето на катастрофата е същото, така чем може и да става въпрос за едно и също момиче. Дано се оправи бързо и се заличат лошите спомени.  Praynig

не е същия случай, предполагам...в предаването момичето беше верно с белег на лицето от катастрафа август месец запомних, защото рожд.ми ден е тогава, но беше в добра кондиция и лъхаше оптимизъм от нея...а приятеля, за който говориш май се оказа балон..поне от нейна страна...

а по темата...това в Сф ли се случва?...малко съм далеч...
Дано има сили това момиче да се възстанови...а колко е зле всъщност не става ясно...

# 4
  • Мнения: 118
За съжаление не е този случай, катастрофата е станала на Юли месец и момичето е на легло и почти в безсъзнание Sad

# 5
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Ама от какво има нужда? Ще й се правят ли операции? Дай малко повече инфо. От къде е?

# 6
  • Мнения: 521
Хайде някой да каже, за да можем да помогнем! Ако всички тръгнем да звъним на телефона няма да е добре.

# 7
  • Мнения: 2 584
момичета току що говорих с бащата на момичето, в понеделник ще отида до тях, имат нужда от средства защото се налага операция за присаждане на стволови клетки, трябва да се транспортира до Санкт Петербург и там да се оперира, нужни са 30 000 евро
като отида в понеделник ще взема банковата сметка и ще я пусна тук
 това е засега, надявам се да можем да помогнем на това момиче, по лошото е че самият баща вече е изгубил надежда

Общи условия

Активация на акаунт