Отзиви за 69-та ясла в Студентски град

  • 390
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 154
Мили майки, моля ви за повече информация относно 69-та ясла. Насочила съм се към нея, но ми се иска да знам повече. Интересува ме всичко - режим, отношение на персонала, боледуват ли много децата ви, изобщо всичко, което сте натрупали като впечатления. Вече говорих с директорката, но нейната гледна точка съвсем естествено е различна от тази на един родител.
Благодаря ви предварително!

# 1
# 2
  • Sofia
  • Мнения: 823
Здравей,
Ели беше в тази ясла допреди 1 месец.Понеже вече стана какичка и я прехвърлихме в градина Grinning.Аз съм много доволна от яслата.И двете сформирани групи са с добър според мен персонал.Имам си и малко негативи,които идват от една от жените гледащи децата,но то това си е нормално.Много студено се държеше с тях и от нея детето ми се научи,когато някой плаче да казва"Млък",вместо да бъде състрадателна.От там разбирай,когато те са плакали,какво им се е казвало,вместо да ги утешат по подходящ начин.Едната група извеждаха по-често децата навън.Така и не разбрах защо.Храната е страхотна.Имат си педагожка,която си ги занимава всекидневно.Често ги посещават куклен театър,който е на цена 2лв.Ели мнооооого боледуваше в началото.Но това е общо взето нормално за повечето деца.Ще ти е много трудно ,ако работиш.Хубавото е,че няма да носиш тоал.хартия,сапун,чаршафи и пижама и кърпа,както сега ме карат да нося.Имай в предвид,че трябва доста от рано да си пуснеш молба,защото сега има много желаещи за тази ясла.И също да си пуснеш молба другаде за градина,защото там нямат градински групи,понеже е само ясла.Дворът им е много хубав,винаги се поддържа чисто.Общо взето съм мнооого доволна,дори съжалявам,че нямат градински групи.Няма да съжаляваш и ти,ако детето ти посещава именно тази ясла.

Общи условия

Активация на акаунт