Момичета не ми дойде

  • 1 693
  • 27
  •   1
Отговори
Момичета не ми дойде поне за сега. Вчера имах кафеникаво зацапване и си помислих - идва. Днес няма нищо. В четвъртък си правих тест и имам много бледа втора черта. Вчера като видях кафявото ми се изправи косата, но пък днес няма нищо. Обаче гърдите ми до вчера бяха много напрегнати а днес са по-малко болезнени. Ако случайно има бременност това с гърдите нормално ли е. Днес ми е 15ти ден от инсето. Пия Дуфастон. И дали това зацапване може да е от Дуфастона.  #Crazy

# 1
  • Мнения: 3 537
Късмет! newsm10
15 дни не са малко време.Хайде,след няколко месеца да гушнеш едно сладко бебче! smile3522

# 2
  • Мнения: 7 718
Не мисля, че е от дуфастона. Направи пак тест.

# 3
Утре пак ще се тествам. Дано резултата да е като на предния и дано да не ми дойде, че нещо ме наболяват яйчниците. Веднага ще ви пиша за резултата от теста. Hug

# 4
  • Мнения: 6 461
УСПЕХ
Дано на втория тест пак има две чертички

# 5
  • Мнения: 1 546
Прави тест и бързо тук да докладваш!Стискам палци!

# 6
  • Мнения: 174
Щом се е активирала втората чертичка значи си бременна!В това положение тестът не може да сбърка!
Успех!
И непременно да се похвалиш!

# 7
# 8
  • Мнения: 89
Здравей Мими!
И при мен се появи кафеникаф секрет. но беше на 8 ден след трансфера - страшно се шашнах!
Направих си и тест - отрицателен. Звъннах на д-р Савова, а тя ми каза да продължавам с утрогестана по 3 пъти на ден и да не се шашкам.
На 14 ден след трансфера пак направих тест - виждаше се много бледа втора чертичка, като призрак. Вчера пак си направих тест - втората чертичка си беше там и много по - ярка.
Днес ми е 17 ден от трансфера. С нетърпение чакам сряда 25.10. тогава ще ходя на УЗД и ще ми пуснат кръвни иследвания.
 А за кървенето ми обясниха момичетата в eva.ru че това се получава. когато ембрионът се закрепвал за лигавицата на матката, но това не е критерий, че вече си бременна.
Желая ти успех и чакам да ни зарадваш с диво "урааааааааааа" след някой.друг ден!!!

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Стискам палци  Praynig

# 10
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Успех

# 11
  • Мнения: 257
Стискам палци всичко да е наред! fingerscrossed Flowers Four Leaf CloverУспех!

# 12
  • Мнения: 4 298
Стискам палци за две тлъсти черти в понеделник   Hands Thumbsup

# 13
  • Мнения: 525
молясе за теб  Praynig Crazy

# 14
  • Мнения: 1 190
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт