Крем за лице +25 ???

  • 1 902
  • 16
  •   1
Отговори
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Имам желанието да си купя крем за лице +25,но не знам какъв.
Какво ползвате вие и доволни ли сте???

# 1
  • Мнения: 1 708
Новия крем на Орифлейм Скиндивидюал!Много съм доволна!

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 10:16 от sneji_

# 2
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
sneji_и двата ли ползваш -дневен и нощен."Скиндивидюал"

# 3
  • Мнения: 185
и на мен ми е интересно,защото още няколко дена ще съм на 26 и после с една пове4е Rolling Eyesкога мина туй време бе newsm78

# 4
  • Мнения: 1 708
Дневния го ползвам от миналия месец,а този си взех нощния!
И наистина ефекта е много добър!
Пък ако не си доволна ги връщаш,това му е хубавото!

# 5
  • Мнения: 6 461
Най доволна съм от NIVEA Soft.Ползвала съм и мтого други но не се понасят от кожата ми така както на NIVEA

# 6
  • Мнения: 1 986
 Зависи какви финанси си решила да отделиш за крем Wink-от българските-на Талодерма са хубави кремовете;от чуждите-на Лореал има чудесни продукти;от по-скъпите-препоръчвам на Виши Peace

# 7
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Vichy-Oligo 25,розовият е за суха кожа,зеленият е на нормална и смесена,аз ползвам зеления и съм много доволна.

# 8
  • Мнения: 1 546
Nivea Mattifying Moisture Day Care. Това ползвам от известно време насам. Преди това имах Happyderm на Лореал, също страхотен крем.

# 9
  • Мнения: 5 539
На Eveline има чудесни кремове и не са скъпи. Аз в момента ползвам един нощен с олигокомплекс, екстракт от морски водорасли и още един куп благинки Laughing Попива бързо, овлажнява добре. Препоръчвам. И е точно за 25+ години. Sunglasses

# 10
  • Мнения: 983
Ползвам възстановяващия дневен крем на AVON  от серията Agelees Results. Действа добре на всякакъв тип кожа, защото съм представителка на AVON и са ми го поръчвали клиенти с различен тип кожа. От всички чувам добри отзиви.
Моята кожа специално е мазна и за първи път попадам на толкова сполучлив продукт Peace

# 11
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
А NIVEA Q10 за какво е ???
Не съм решила още какви средства да отделя,но мога да си го позволя.
Колко струват кремчетата на Vichy и Лореал???

# 12
  • Мнения: 4 358
Ползвам Hydro Protect Matt на Eucerin.

Кожата ми е нормална, но много чувствителна. Лятото леко мазнее в Т зоната, зимата е по-скоро суха (навсякъде). На 28 години съм.
Много съм доволна от този крем - лек е, попива моментално, няма мирис, има 15-ти слънцезащитен фактор.
Същия флуид го има и в Q 10 вариант. Говорих с козметичката си, тя каза на 2 обикновени да купувам един Q 10.

Аз си взех първо тестер, защото кремчето е скъпо (около 24 лв).

# 13
  • Добрич
  • Мнения: 193
Ами то зависи каква ти е кожата.Аз в момента съм с на Лореал-хепидерм,много хубаво и леко кремче,хидратантно.Ползвала съм и Виши Олиго 25,зеления,също е хубав.Бих ти препоръчала също и Галеник,те са около 40лв,нямаше от моя крем затова си взех Лореала/12лв/,а вишито е около 25лв.Успех в избора Peace

# 14
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
От няколко години ползвам само фотодерм - спрей. Със смесена кожа съм и ми го препоръча дерматоложка след консултация. Струва между 27 - 30 лв, но е 100 мл и стига за цяла година.

Общи условия

Активация на акаунт