Започнаха болестите и ние да не изостанем!

  • 1 001
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 149
Тази нощ почти не съм спала.
Помощ!
Тонката кашля от тази нощ, очевидно от хремата, която го почна пак тази нощ. За първи път сме така. На 6 месеца и половина е.
Вчера ми се стори, че се закашля, но той се лигави и се дави от слюнката. Сега кашлицата е отново от гърлото, носоглътката му хърхори направо. Рових с клечки, пръсках кърма, и след мъчение успях да го накарам зда се разкиха - изкара гъст жълтеникав секрет! Ужас! Направо първият ни истински сопол Crazy
И кашля пак от секретите.
Какъв чай да дам?
До понеделник ще задържим и с конски тръс ще го водя при доки.
Ще му пръскам Стеримар, ще дам една ампула витЦ днес на два пъти....
Какво друго?
Имам Нукс ворника или нещо такова, хомеопатично, но дали да давам от него?

# 1
  • Мнения: 1 708
 стеримар е добро решение!Много помага!
За толкова малък бебок определено незнам какъв чай можеш да даваш.Питай личния лекар за черните капки ,които пресушават.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 648
Звънни на доки - не сте за Нукс вомика според мен! Мати се оправи с Дулкамара, когато кашляше, ама..!!!

Последна редакция: сб, 21 окт 2006, 09:56 от Вени*

# 3
  • Мнения: 2 149
Звъннах! И ние сме с Дулкамара вече! Отивам сега, на обяд да купя, че точно при маймунките в Зоо-градината ще ходим. Как така хрема го хвана това дете! ooooh!

Сега спи, ма голям зор беше.
Стеримар и Дулкамара каза Зоя, довечера пак да й докладвам трябва...

Каза да не давам витЦ повече Naughty, ма аз мислех, че е полезно...

# 4
  • Мнения: 702
Може да даваш чай от шипка. Действа обаче малко запичащо.

# 5
  • Мнения: 449
Как давате Дулкамара  newsm78 По колко гранули и колко пъти на ден, че моя Стефко и той кашля.

# 6
  • Мнения: 240
И ние бяхме същите - сополи и кашлица , направо се бях побъркала от срах  #Crazy. Нашата лекарка ни изписа сирпче на д-р Тайс - Мукоплант. За три дни кашлицата му почти спря. За хремата капахме 3 дни Виброцил , но вече сме само с физиологичен разтвор. Температура не е имал и вече сме значително по-добре  Praynig.  Само сополи още чистим.Но от сиропа за кашлица съм много доволна и е изцяло на билкова основа - живолек.
Пожелавам ви бързо оздравяване.  bouquet

# 7
  • Мнения: 3 042

Има билков чай на Хип, който е точно за кашлица и се ползва дори и за по-малки бебета.

Дано бързо се оправи бебчето! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт