Къде изчезна Алекс от Шоуто на Слави?

  • 2 241
  • 15
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
От доста време гледам че е само другата певица та се чудя къде изчезна Алекс.

# 1
  • Мнения: 46 504
От А защо я няма Александра?

Eто отговор на въпроса "защо я няма Александра" (от вестник Стандарт днес) Simple Smile
http://www.picvalley.net/u/21/20905_182.JPG

# 2
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
От А защо я няма Александра?

Eто отговор на въпроса "защо я няма Александра" (от вестник Стандарт днес) Simple Smile
http://www.picvalley.net/u/21/20905_182.JPG

Да... Simple Smile ама се оказа, че ми/им е грешна информацията. Така като гледам и във финалните надписи я няма вече. Според мен е напуснала по простата причина, че 6 години беквокалистка кариера при Слави й е напълно достатъчна (започна при него като беше на 20). Време й е за нещо самостоятелно  Sunglasses

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ееее жалко, кефеше ме.
Никол, благодарско. Не съм видяла предната тема.

# 4
  • Мнения: 6 417
Даже 2 теми бяха. Алекс иска да прави свое шоу.

# 5
  • Мнения: 1 150
Четох в друг форум, че щяла да бъде водеща, но някакво предаване  newsm78

# 6
  • Мнения: 333
Да ви кажа това което аз знам. Със Слави са се скарали и е напуснала. Той все я лъжел, че ще се оженят, а тя направила 3 спонтанни аборта до сега. Не знам дали е 100% вярно, но казвам какво дочух.

# 7
  • Мнения: 2 013
Да ви кажа това което аз знам. Със Слави са се скарали и е напуснала. Той все я лъжел, че ще се оженят, а тя направила 3 спонтанни аборта до сега. Не знам дали е 100% вярно, но казвам какво дочух.

Ми за какво й е този чук newsm78 newsm78 Толкова самовлюбен, как се живее с такъв човек!?

# 8
Privet, po informacia ot samata Alex, v moneta se zanimava s izrabotvaneto na web site na edna stolichna electronna media, (tya samata e zavurshila infomatika ili neshto relativno).
Kolkoto do vodeshta... eventualno v novata MAD Tv.. no.. Wink

Puk i za kakvo i e daraboti, veche si ima nov out look, hubava kola, apartament... Wink newsm78

# 9
  • Мнения: 84
А вярно ли е че са имали или че имат връзка със Слави или това са просто слухове?
Каквото и да прави Алекс, желая й успех!

# 10
  • Мнения: 281
Да ви кажа това което аз знам. Със Слави са се скарали и е напуснала. Той все я лъжел, че ще се оженят, а тя направила 3 спонтанни аборта до сега. Не знам дали е 100% вярно, но казвам какво дочух.

Ми за какво й е този чук newsm78 newsm78 Толкова самовлюбен, как се живее с такъв човек!?

Peace аз също смятам че Слави е егоцентричен и надут!

# 11
  • Мнения: 2 106
Privet, po informacia ot samata Alex, v moneta se zanimava s izrabotvaneto na web site na edna stolichna electronna media, (tya samata e zavurshila infomatika ili neshto relativno).
Kolkoto do vodeshta... eventualno v novata MAD Tv.. no.. Wink

Puk i za kakvo i e daraboti, veche si ima nov out look, hubava kola, apartament... Wink newsm78
нали учеше нещо свързано с рисуване?

# 12
Privet, po informacia ot samata Alex, v moneta se zanimava s izrabotvaneto na web site na edna stolichna electronna media, (tya samata e zavurshila infomatika ili neshto relativno).
Kolkoto do vodeshta... eventualno v novata MAD Tv.. no.. Wink

Puk i za kakvo i e daraboti, veche si ima nov out look, hubava kola, apartament... Wink newsm78
нали учеше нещо свързано с рисуване?

tova koeto znam e che s komputri i mislja dizain, no ne sum na 100% siguren, shte pitam i shte vi informiram Wink

# 13
  • Мнения: 1 005
преди ходеше със сигурност със Слави-поне така разправяше една от балерините, която ми беше колежка, но тя се залюби с Росен Петров и изчезна от хоризонта

# 14
  • Мнения: 10 596
преди ходеше със сигурност със Слави-поне така разправяше една от балерините, която ми беше колежка, но тя се залюби с Росен Петров и изчезна от хоризонта
Ами да - там правилото е, че като се залюбят изчезва по-ниско поставеният в йерархията - и това винаги е балерината. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт