автомобилен въпрос

  • 622
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 481
Привет!
Въпросът ми е малко непривичен, но съм сигурна, че ще получа отговор  Simple Smile Ще слагаме метанова уредба на автомобила в скоро време, но от друга страна планираме да сменим самата кола с нова или по-нова до година-две. Дали в възможно метановата уредба да се премести от настоящата кола и да се инсталира на следващата  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 451
Това някой автомонтьор най-добре ще знае. От това, което съм чул и чел досега за метановите уредби знам, че са доста скъпи и монтажа им е доста сложен. Може би и преместването ще е усложнено. Не знам дали нещо и размерите няма да имат значение. Дали в новата кола ще се събере.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 481
10x Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 390
Вече не са чак толкова скъпи тези уредби, svil .
Монтажът им, обаче, наистина е сложен и малко хора го могат, както трябва. Peace

kiselina, не съм сигурна, но предполагам, че може да не пасне старата ви уредба на новия автомобил. Примерно, ако сега сложите обикновена метанова уредба, като си купите нова кола, тази обикновената ще се наложи да я сменяте с метанов инжекцион ... Confused
Бутилките са пък с различни размери /и тежини - в зависимост дали са тежки или олекотени/ и се избират колко литрови да са според големината на багажника...
Посъветвай със специалисти , ще ти дадат най-правилен /надявам се Grinning/ съвет! Peace

# 4
  • Мнения: 1 451
Ами преди около месец и нещо слушах тема по радиото. За бензинови двигатели цената беше 1500 лева, а за дизелови 5000. Не мисля, че е малко. Предвид, че масовите таратайки втора ръка в България са около тази цена, да дадеш още толкова за уредбата...

# 5
  • София
  • Мнения: 1 481
Благодаря  Hug Ще потърся добър спец. Всъщност, и преди да попитам тук, предпочитах метанова уредба да се сложи направо в следващата кола, за да се избегнат каквито и да било усложнения (на настоящата кола никак не й върви още откакто е купена). Надявам се половинката да се вслуша в гласа на разума  Peace

# 6
  • Мнения: 373
Моят мъж е автомонтьор и каза, че можеш да си я местиш както си поискаш.

Общи условия

Активация на акаунт