Xenical- хапчета за отслабване- отзиви

  • 24 447
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 281
За тези, които си нямат на идея за какво иде реч ето сайта, на който могат да разгледат - http://www.otslabvane.com/index.php

Въпросът ми е към тези, които са използвали ксеникал и могат да споделят лични впечатления. Интересно ми е наистина ли е толкова ефикасен колкото го рекламират  newsm78 и колко струва Crazy, дава ли странични ефекти..... и т.н. ......
  bouquet

# 1
  • Мнения: 27 524
Ето тук са писали преди момичетата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=40571.0, има препратки на Лейди Мармалад и към още три теми по този въпрос.

Опаковката от 21 хапчета струва 45 лв, а 42 хапчета са 90 лв. В някои аптеки го има и за 81, мъжът ми толкова си го купува. Той го пие. Ефикасни са, но тече мазно от г...а и трябва да ходиш с превръзка. По принцип се дават с рецепта, но в Бг не. Не са безобидно според мен, но в листовката пише, че могат да се прилагат неограничено време.
Пият се при прием на нещо мазно, ако си яла само плодове - няма нужда.
Мъжът ми с тях свали за един месец 10кг, но се ограничаваше и в храненето все пак.
Ако можеш да си направиш някаквъ режим и да се движиш, мисля, че спокойно можеш да минеши без тях. Поздрави.

# 2
  • Мнения: 574
Ефикасни са наистина,но трябва все пак някакви ограничения,това за превръзката е малко пресилено,но наистина при изхождането тече олио.За 10 хапчета даваме около 23 лв,пият се при всяко ядене.За ефект нямя да говоря защтото не сам забелязала пие ги мъжът ми но при него няма как да видя защтото не е с наднормено тегло а и никакви ограничения при хранене но моя приятелка с тях свали 14кг за 40 дни,ако решиш да опиташ ти желая успех ! Peace

# 3
  • Мнения: 495
ефикасно е при положение, че се храниш с МАЗНИ храни - в противен случай по-добре си купи една торба плодове от пазара и карта за фитнес
аз съм ползвала, НЕ ми подейства, защото НЕ ям мазно

# 4
  • Мнения: 27 524
това за превръзката е малко пресилено,но наистина при изхождането тече олио.

Мазно се случва да тече не само при изхождане, имам 6 познати, които приемат Ксеникал и при всички тях изтича понякога не по време на изхождането  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 320
Наскоро майка ходи при една лекарка, работеща в чужбина и тя и каза, че напълно отрича Ксеникала. Той бил много вреден и след едно по продължително използване може да увреди сериозно червата и дори да предизвика рак. Ксекала изчиства мазнините по вътрешните стени на червата и това предизвиква неправилното им функциониране.
Аз лично съм го пила, единственото нещо, което е много неприятно е ходенето до тоалетна. С извинение, ама и като пръднеш мазнина пускаш  Sick

# 6
  • Мнения: 281
Мазно се случва да тече не само при изхождане, имам 6 познати, които приемат Ксеникал и при всички тях изтича понякога не по време на изхождането  Peace
Леле ooooh! звучи ужасно  Sick
май ще пропусна Thinking и ще се заема сериозно с някой от хранителнит режими

# 7
  • Мнения: 6 167
2 пъти съм пробвала
но нито веднъж достатъчно дълго, за да усетя някакъв ефект.
общо взето да, ... гадно е. и скъпо.
много зависи какви мазнини хапваш, докато ползваш препарата.
много бързо ти става ясно, че не можеш да хапваш мазно..
идеята е, че поетите мазнини минават транзит.
за превръзка - да, защотото това... нещо освен че е мазно
има и по-специфична да кажем миризма
не ми е 'изтичало' неконтролируемо, защото наистина
спирах мазно доста , а и гледаш да имаш наблизо 00.

но това ( казват) е в началото.
после нещата влизат в някакви рамки.

# 8
  • Мнения: 6 167
ефикасно е при положение, че се храниш с МАЗНИ храни - в противен случай по-добре си купи една торба плодове от пазара и карта за фитнес
аз съм ползвала, НЕ ми подейства, защото НЕ ям мазно
[/b]


да , мисля, че това беше и моя случай.

# 9
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Наскоро майка ходи при една лекарка, работеща в чужбина и тя и каза, че напълно отрича Ксеникала. Той бил много вреден и след едно по продължително използване може да увреди сериозно червата и дори да предизвика рак. Ксекала изчиства мазнините по вътрешните стени на червата и това предизвиква неправилното им функциониране.
Аз лично съм го пила, единственото нещо, което е много неприятно е ходенето до тоалетна. С извинение, ама и като пръднеш мазнина пускаш  Sick

С извинение и без извинение,наистина истината е такава.Ха си пръднал,ха си се н...ал..... Sick
Аз преди около 2 год.ги пих.Наистина огранчавах се по-време на приема им и за около месец свалих 11 кг.
После обаче ги спрях и си качих килограмите отново.

# 10
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Без да съм пила Ксеникал, мога да ви кажа, че когато пиех класическият Зелен чай, ефекта беше същият- излиза мазно и с особена миризма, шъ ме прощавате за натуралистичното обяснение  Embarassed, ефекта е сходен, макар и не толкова бърз. А и мнооого по- ефтин...

НЕядене му е майката, ама аз воля нямам....  #Cussing out

# 11
  • София
  • Мнения: 1 419
Момичета, не пийте Ксеникал, наистина е МНОГО вреден. ВИЖТЕ ТУК http://www.bda.bg/bdias/10355d.pdf  - особено точка 4.8. - колко големи са процентите на вредните реакции на организма !

# 12
  • София
  • Мнения: 4 493
Пих Ксеникал 6 месеца /преди около 5 год/ свалих 4-5 кг и това беше.
Определено нямаше ефекта който трябва, но всички странични ефекти си ги имах.
 

# 13
  • Мнения: 71
според мен това е възможно най-вредния начин за отслабване, тъй като при взимане на очистителни след определено време организма, вече неоже естествено да отделя непотребните в-ва, а и червата ви се развалят и последствията са много лоши. А и другото което не го пожелавам на абсолютно никого, е че може при хора с по-лабилна психика да се пристрастят, особено ако са в процес на отслабване и да станат булимици. Тъй че много внимавайте какво пиете, от личен опти ви казвам. Бих препоръчала някакви фибри, трици или нещо от тоя род което си е природно лекарство, а не разни скъпи химии, увреждащи организма

# 14
Момичета,защо се мъчите с тези Ксеникали,Зелени чайове и разни други,от които получавате "мазни"течения,измъчвате се,а не отслабвате.Освен това,не съм съгласна,че "неядене му е майката".Всичко е до балансирано хранене.Да,ако не ядеш,ще отслабнеш,но след това неизбежно ще възвърнеш килограмите,че и отгоре,защото мастната клетка има най-голяма памет в човешкия организъм и когато започнеш да се храниш(а това няма как да не стане) тя усвоява по-голямата част от храната,за да се върне към теглото,което помни.Затова най-голям ефект за ТРАЙНО отслабване имат хранителните програми за клетъчно хранене.Те имат за цел не просто да стопят излишните килограми,а да променят целия хранителен режим,метаболизма на човека,като подават качествена храна на клетките,с много по-ниско съдържание на калории.Това е процес от няколко месеца,за да може мастната клетка да "забрави " старите килограми и да "запомни"новите.Казвам всичко това от личен опит.С такава програма аз и много други хора около мен постигнаха невероятни резултати и никой не може да ме убеди,че тези едноседмични диети,хапчета или гладуване ще доведе до трайно отслабване и то без да навреди на организма.

Общи условия

Активация на акаунт